Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem fejlődik a baba?...

Miért nem fejlődik a baba? Vagy számit, hogy hasi és hüvelyi ultrahangot csinálnak? Valakinek van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Január 20-án volt az utolsó mensim. Hétfőn voltam UH-n. A szonográfus hasi UH-val mért és megállapította, hogy élő a terhesség, láttam ahogy vert a pici szíve. CRL 2mm. Akkor 5+6 hetet írt a papírra. Ma két nappal később megint voltam UH-n a magándokimnál. Hüvelyi UH-n nézett és ő is megállapította az élő terhességet. Az ő gépe 5+3 hetesnek számolt. CRL 2mm. Ez hogy lehet? Mensi szerint 6+3 napos lennék. Február 4-én éreztem ovut szerintem akkor foganhatott. De akkor miért ilyen pici és miért nem nőtt? Olvastam, hogy nem fejlődik az embrió az lehet a vetélés előjele. :( Utrogestant már kaptam mert 4 hetesen volt fél napig enyhe barnás folyásom azóta semmi és egyből elmúlt az utro hatására. Valakivel volt hasonló?

2019. márc. 6. 15:56
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Melyiket vetted? Én az angelsounds szívhangfigyelőt néztem.

Biztos minden rendben lesz! :) Én csütörtökön megyek de már most izgulok. :D Majd írj, hogy mi volt.

2019. ápr. 15. 15:01
 32/37 anonim ***** válasza:

Sziaa.

Hál isten egészséges. Nyakiredő orrcsont is rendben. Kezek lábak is. Ugy mocorgott alig lehetett lemérni. Méretei alapján 13hetes.😊

Mi Unborn Heart magzatiszivhang figyelőt vettünk. De a doki mondta nagyon sűrűn ne használjuk.

2019. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök! Nagyon jó egészséget kívánok nektek! :) Mi holnap megyünk, nagyon izgulok.
2019. ápr. 17. 09:37
 34/37 anonim ***** válasza:

Szia. Utolso vagyok.

Mikor mentek UHra?

Irj ám mi volt! 😊

2019. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Szia. Ma voltam délután. Minden a legnagyobb rendben és úgy néz ki, hogy kislány lesz 😍 Nagyon boldogok vagyunk ☺️
2019. ápr. 18. 18:30
 36/37 anonim ***** válasza:

De jó.

Gratulálok! 😊😍

Nem is irtam, de nálunk is ugy néz ki kislány lesz. 😍😍

2019. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Ohh szuper, gratula! ☺️😍Csajok többségben 😀 Vigyázzatok magatokra! Azért néha jelentkezz, hogy mi van veletek ☺️
2019. ápr. 19. 09:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!