Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem is akarom a gyereket...

Nem is akarom a gyereket igazán. Hogyan lehet lemondani róla csak az apa javára?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan szornyű ember, a legjobbat akarom a gyerekemnek. De ebben en nem vagyok benne. Túl hosszú ideig akartunk gyereket, végül lemondtam róla. Sokkolt, hogy mégis terhes lettem. A terhesgondozás katasztrófa: mindenhol csak riogatnak, negatívak, és én képtelen vagyok szembeszállni velük. Rettegek, a vérnyomásom emelkedik. Képtelen vagyok örülni ennek a gyereknek. A testem csúnyul, a munkától eltiltottak. Brutális megküzdeni a fáradtsággal, amit a hormonok okoznak. A lakásba nem férnek el a gyerekcuccok. Irritál a halmozódó holmik sora. Egy kupacba állnak egy sarokban. Mások ilyenkor mesét olvasnak és énekelnek a hasuknak, én erre képtelen vagyok. Nem akarom ezt a gyereket. Itt akarom hagyni az apjának, a férjemnek.
2019. jún. 18. 13:30
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
82%

Megmondom mit tegyel:


1. CTRL+C ezt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


2. nyisd meg azt a messengert, amin a paroddal beszeltek


3. CTRL+V, enter.


Szerintem megoldodik ez.

2019. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 piroska és a farkas ***** válasza:
90%
Nos, egyrészt, lehet nagyon sajnàlni magad, de igazàból egyszerűen csak baromi önző vagy. Teljesen felesleges itt a hormonokkal " takarözni". Màsrészt: mi a jóbéletnek vettél előre mellszívót pl?? Az se biztos, h kell majd. Ki mondta, h 100-150 ezerért van csak babakocsi??? Jófogàsról, börzéről nem hallottàl még?? Komolyan képes lennél elhagyni a férjedet IS , csak mert ez az egész mégsem úgy alakul(t), ahogy azt Te elképzelted? Szedd màr össze magad, a Jóég àldjon meg!
2019. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó mit vársz attól akinek kifogás és törés az hogy babakocsiba kell tenni a gyereket??

Kifogáshegy.

2019. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is túl meredeknek tűnik a sztori ahhoz, hogy igaz legyen. De ha mégis, akkor lépj le, és fizess gyerektartást. Nem, nem tudod megúszni. A gyermeket nevelő szülő nem dönthet úgy, hogy nem kéri. Kötelező fizetni.
2019. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj,hogy ahogy leírod és beszélsz erről messziről ordít róla,hogy nem igaz a fele sem.

Egy depressziora hajlamos ember nem ilyen. De nem volt rossz napi troll kérdésnek

2019. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
53%

Majdnem minden nő áttesik ezzen... Az elején én is röpködtem a boldogságtól most meg már alig várom hogy vége legyen a terhességnek. Toxémiával riogatak, már most 15 kg plusz van rajtam mert vízesedek a 2. trimesztertől kezdve, az elején véreztem, aztán kiderült hogy pajzsmirigyem is van és autoimmun betegségem is. A pulzusom is az egekbe ahogy haladok előre a terhességemmel annál jobban félek hogy mit fognak még találni... A gyógyszerek meg csak gyülnek. Én is megutáltam a testem még sem ez csöpp kis emberke tehet róla. Végig kell csinálni kész.

26 hkm

2019. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
77%

"aztán kiderült hogy pajzsmirigyem is van"


Általában születés óta van pajzsmirigye az embernek...

2019. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
86%

Állj le!Akartátok a gyereket akkor most mégis mi a frász van veled?Ne legyél már ilyen önző.Az a gyerek számít rád.Szedd össze magadat és ne legyél már ilyen negatív basszus.Nekem is volt ám nagyon szar terhességem és nem láttam hol leszünk pár hónap múlva,összetörtem stb.De a világért le nem mondtam volna a gyerekemről.

(Adja a jó ég,hogy ez az egész csak kitaláció legyen🙏)

2019. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
90%
Védőnődnek jelezd! Nemcsak szülés utáni depresszió, de terhesség alatti is létezik pont ilyen esetekben mint nálad is. Amikor nehezen jön össze a baba. A védőnőd majd ajánl jó pszichológust nem engedik el a kismamik kezét ne aggódj segíteni fognak de ehez segítséget kell kérned Neked!! Kitartást és remélem felismered mikor kell lépned!
2019. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
86%
Könyörgöm keress fel egy szakembert. Egy pszichiatert. Mondd azt magadnak hogy már mundent megtettem ezt kiveve ennyivel tartozom a babanak is es magamnak is. Segiteni fog!! En is ezt mondtam magamnak amikor a lemelyebben voltam a szulesi utani depresszioban. Jah es meg valami jogod van nem boldogsagot erezni! Nincs ilyen h boldognak kellene lennem...
2019. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!