El fogok vetélni, igaz?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál. Utoljára augusztus 1-jén jött meg a vérzésem, a ciklusaim 32 naposak. Pénteken tszteltem pozitívat, szerda óta van hányingerem. Sajnos sokat görcsölök, nyilall a hasam, hányingerem van és feszülnek a melleim, mellette sárgás barnás hüvelyváladékom van. Doki nem vizsgált erősen, mégis fáj még mindig.

A lelet borzasztó: 5 mm-es (!!!) petezsákra suspect képlet, mely körül keskeny folyadék sáv húzódik.

Diagnózis: O2000 Fenyegető vetélés.


Felírtak napi 3x1 100 mg-os Utrogestant. Kiváltottam és bevettem ugyan, de gondolom már úgyis mindegy. Nagyon pici az az 5 mm-es petezsák 6-7 héthez képest. Készüljek lélekben a tisztító küretre? :((



2016. szept. 12. 10:09
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:

Szia! Az azért bíztató h növöget a babád, szívhang is rendben van? A nővéremnek volt így mikor babát várt / most már nagyfiú /

Könnyű nekünk mondani h ne stresszelj nem mi vagyunk a helyedben, de most tényleg az lenne az első h megnyugodj, stresszmentes pihi. Igyál sok folyadékot,szedj vitamint / én egyébként a trimeszter 1 ajánlom/ én is ezt szedem:)Amikor én görcsöltem azt mondták a klinikán h naponta 3x1 nospa mehet.Kívánom a legjobbakat, meglátod minden rendben lesz!

2016. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, még nincs szívhang. Ami miatt aggódom, hogy a hematóma félig körülöleli a petezsákot. :(
2016. szept. 19. 12:31
 23/55 anonim ***** válasza:
Mi újság? Hogy vagy?
2016. szept. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul, túl egy rohangászós napon és egy óriási veszekedésen a férjemmel. Nekem most esett le, hogy a szavai ellenére csak azt várja, mikor megy el a baba. Mondta volna meg az elején, de jobban szereti felhúzni az ember agyát, aztán röhögni rajta (pszichopata hajlamú). Erősen görcsöl a hasam. :( Pedig szedek 3x2 Utrogestant, 3x1 No-spat, 2x1 Magnosolvot, 3x1 Rutascorbint és már terhesvitamint is. Pedig úgy szeretném ezt a babát, akár egyedül is!
2016. szept. 22. 21:10
 25/55 anonim ***** válasza:

Szia!

Más sem hiányzik neked, még nagyobb feszkó:( A párod nem szerette volna a babát? Miért bánt, még ha csak szavakkal is, hát nem elég a bajod? Erős vagy, megcsinálod! Minden rendben lesz meglátod!!!! Én nagyon szórítok érted és a babádért! Vigyázz magadra és ha ilyen veled a párod, akkor mostantól csak magad és a babát tartsd szemelőtt.

2016. szept. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
Próbálok a babával foglalkozni. Remélem jól van és csökken a hematóma. Egyébként most köszöntött be nálam a hányingeres korszak. Nagyon nehéz titkolni a környezetem elől. Nem szeretném, ha tudnának a picikéről, mert ha mégsem úgy végződik, ahogy szeretném, ne tudjon mindenki róla. Ha minden rendben, jövő héten megyek 8 hetes ultrahangra. Remélem lesz szívhang és összemegy a bevérzés!
2016. szept. 26. 12:12
 27/55 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság veled, jól vagytok?

2016. szept. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

Szia!

Ma elkezdődött a hányás is, de ettől függetlenül sem csillapodik az émelygés. A pocakom a No-spa, magnézium és Utrogestan szentháromsága mellett is görcsölget. Hasmenésem is van, ráadásul a lányom könyökkel belevágott a hasamba. Elég rosszul alszok, többször felriadok a hajnali órákban és nehezen tudok csak visszaaludni. Szó szerint terhes vagyok.


Kissé aggódva várom a hétfői ultrahangot.

2016. szept. 30. 20:35
 29/55 anonim ***** válasza:
És mi volt az UH-n?
2016. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság Veled azóta?
2016. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!