El fogok vetélni, igaz?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál. Utoljára augusztus 1-jén jött meg a vérzésem, a ciklusaim 32 naposak. Pénteken tszteltem pozitívat, szerda óta van hányingerem. Sajnos sokat görcsölök, nyilall a hasam, hányingerem van és feszülnek a melleim, mellette sárgás barnás hüvelyváladékom van. Doki nem vizsgált erősen, mégis fáj még mindig.

A lelet borzasztó: 5 mm-es (!!!) petezsákra suspect képlet, mely körül keskeny folyadék sáv húzódik.

Diagnózis: O2000 Fenyegető vetélés.


Felírtak napi 3x1 100 mg-os Utrogestant. Kiváltottam és bevettem ugyan, de gondolom már úgyis mindegy. Nagyon pici az az 5 mm-es petezsák 6-7 héthez képest. Készüljek lélekben a tisztító küretre? :((



2016. szept. 12. 10:09
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,már ezeken amit én írok,rég túlvagy,de sose add fel. Nekem úgy indúlt 13 éve,hogy pozitív teszt,majd pár nap múlva vér. Irány a kórház,felvettek,vizsgálat,petezsák van,tele vérrel,szívhang nincs...6-7 hetesen. 2 orvos.Egyik"vegyül el azonnal" másik"várjunk egy hetet" vártunk,ő lett az orvosom. Szivhang lett,é haza,gyógyszer hegy,szigorú fekvés.3 hét múlva vér,korház injekciók,várakozás. Még él,irány haza,több gyógyszer,fekvés.16.-ik hét ,ömlik a vér,betét,törölköző lábamközé,irány a kórház. Vizsgálat,növérek a kezem szorítják,orvos rázza a fejét,monitor felém fordít. A gyerek él,a lepény 65%-a levállt...Vérzéscsillapító,vissza a kórházi ágyamba,oránként injekció,uh..2 hét után a barnázás is elmúlt.hazamehettem.Legkisebb húzódásra irány kórház 2 hét megfigyelés. A vége az lett,hogy 42.-ik héten indult meg a szülés,császár lett a vége,3650gr 51cm egészséges 10/9 apgaros kislány ,aki már 12 éves múlt,165cm magas és semmi baja (kopp-kopp) Megérte végig feküdnöm.Rettegtem,rettegve mentem pisilni,hogy vajon megint véres-e a bugyim vagy ezuttal megúsztam.minden nap Istent kértem vigyázzon rá,szükségem van Rá(nem vagyok fanatikus hívő,de kellett valami ami bátorított)
2016. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Mi újság veled?

Nagyon rég nem írtál magadról:)

2017. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a sok törődést. Kétszer voltam kórházban fenyegető vetélés/koraszülés miatt, de még egyben vagyunk. 32. heti UH alapján már 1560 gramm körül van a súlya. :)

2017. márc. 16. 11:58
 54/55 anonim ***** válasza:
A férjeddel sikerült valami fejlődést elérni? :S
2017. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Mi újság veletek? Babácska pocakban van még?
2017. máj. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!