Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/299 Időutazó03 válasza:
Én egy IBM 5100-as modellt keresek. Fontos lenne.
2023. jan. 13. 18:59
 82/299 anonim válasza:
Én használt női bugyit vennék, szintén fontos
2023. jan. 13. 19:01
 83/299 anonim válasza:
Most megnyugodtam, hogy tetoválást nem akarsz. Ez a lényeg.
2023. jan. 13. 19:03
 84/299 anonim válasza:
#81 Olyan ismerős a neved! Meg a gép, amit keresel. Nem ismered véletlenül a Titor Janit? Vagy netán te magad vagy az? Jó lenne egyszer összeülni, sörözni egyet, meg tarthatnál már újra egy kis élménybeszámolót.
2023. jan. 13. 19:06
 85/299 Időutazó03 válasza:
Nem ő vagyok, de ismerem. Sajnos a többi részlet titkos a küldetés sikere miatt. Vészesen közel van már 2036. :(
2023. jan. 13. 19:11
 86/299 Időutazó03 válasza:
Ha már itt vagyok, ki ez a Detti, akit mindenki ki akar nyalni? Jó nő? Mert akkor én is beállok a sorba. Annyi időm még van a küldetés mellett.
2023. jan. 13. 19:15
 87/299 A kérdező kommentje:

Milyen küldetés? Először szeretnek egy fiu akivel rendes körülmenyek között vesztenem el a szüzessegem. És csak utana vagnak bele a dologba. Egyetemhez is kell mint mondta az alberletet nem tudok berelni mert nincsenek barataim a kolesz nem jo az alvas miatt igy maradt a harmadik modszer.

Amugy lehet nincs szükseg arra a tevékenysegre mert az a fiu aki a szerelmem lesz majd kisegit penzzel. De addigra mar sok eves leszek es mind a droghoz mind az alkoholhoz idős leszek. A buliról nem is beszélve. Túl gyorsan telik az idő. Egyebkent erkölcsileg nem tartanam jo dolognak igy pénzt keresni. De drogot csak ezzel a modszerrel tudnék.

2023. jan. 13. 19:22
 88/299 anonim válasza:
Az uborkával mi a helyzet?
2023. jan. 13. 19:26
 89/299 Időutazó03 válasza:

A küldetésünk titkos. Arról csak az egységünk többi tagjával beszélhetek, illetve ha van barátnőm, akkor neki.

De nagyon fontos küldetés. A jövőnket akarjuk megmenteni.

2023. jan. 13. 19:29
 90/299 anonim válasza:
De most akkor krva akasz lenni, vagy a szerelmet keresed? Te sem tudod már, igaz?
2023. jan. 13. 19:48
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!