Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/299 A kérdező kommentje:
Nekem teljes stresszben telnek emiatt az iskolai napjaim
2023. jan. 11. 11:43
 52/299 anonim válasza:

Itt egy tutorial

[link]

Vannak hobbijaid?

Elég szomorú ilyen fiatalon ilyesmi miatt eldobni az életed. Hidd el még fiatal vagy és előtted áll az élet.

2023. jan. 11. 12:10
 53/299 anonim válasza:

Itt a legszomorúbb az, hogy a környezetében aki segíteni tudna, az mind nagy ívben sz**ik Dettire.

Ott van az anyja. Egy szolgalelkű mihaszna kis nyomi, aki az apucinak a házi szolgája, és talpnayalója. Ő nem fog semmit tenni, mert nem mer, és talán nem is tudná, hogy mit lépjen. Aztán ott van az egyébként nem túl intelligens, de annál agresszívabb erőszakos alkoholista apa, akit nem mellesleg Dettike istenségi magaslatokig bálványoz, és akinek azzal le van tudva a Dettivel való foglalkozás, hogy néha leviszi sétáltatni. Mint egy kutyát, már csak a póráz hiányzik.

És ennyi.

Az iskola, és az orvosok, pszichológusok nem sokat tehetnek, ha a szülők nem egyeznek bele. És persze nem foglalkoznak vele. Itt már réges rég fel kellett volna ismerniük, hogy ha nekik nem megy, akkor a nevelési tanácsadóban rá kellett volna kérdezniük, hogy mit lehet tenni? El kellett volna járatni a megfelelő fejlesztő foglalkozásokra, gyógypedagógushoz, meg persze rendszeresen normális pszichológushoz és pszichiáterhez. Mondjuk ez egy hónapban kitesz olyan 20-30 ezer forintot. Apuci kicsit kevesebbet vedel, és máris megvan az ára. Mert hát ugye ne feledjünk, hogy a szülői kötelesség nem csak addig tart, ameddig anyut felcsináljuk.

És persze: nevelni kellett volna. A sétáltatás, üvöltözés, erőszakoskodás az nem nevelés. Foglalkozni kellett volna vele - napi szinten, és nem csak azért, mert más... normális körülmények között a nevelés egy mindennapos elfoglaltság -, beszélgetni kellett volna vele, megismertetni vele a világot, és felkészíteni annak kihívásaira.

Erre mit látunk? Azt, hogy van valaki, aki 1 év múlva felnőtt lesz (jogképes, szavazóképes, önálló döntési joggal rendelkező felnőtt), és gyakorlatilag senki nem nevelte. Sőt, ami még rosszabb, most meg a máshonnan kihullott, mindenhol teljesíteni képtelen alkoholista, drogos osztálytársai "nevelik". (Nem tudom... ez nem valami "dobbantó" osztály?)

Ez a lány 17 évesen semmit nem tud a szexualitásról. Mondjuk még talán lehet, hogy így is jár jobban, mintha a valláskárosult anyja világosítaná fel... De azért ez így gáz. 17 évesen azt hiszi, hogy a szex egymás lehugyozásából áll? Meg hogy természetes dolog ájultan megerőszakolni valakit? Vélhetően soha senki nem veszélt vele a jövőről, a felnőtt korról, a tanulás fontosságáról (nem, nem arra gondolok, amikor a félrészeg apa odaböfögi, hogy tanulj b....meg, ez a dolgod, kis h..lye), hanem amikor tényleg elmagyarázzák, hogy erre miért van szükség, és hogy ez mit ad neki felnőtt korában. Egyszer sem beszélgettek vele, hogy neki mi lenne a megfelelő pálya? Sőt... szerintem egyszer sem ültek le vele tanulni.

Az, hogy ő most itt szerencsétlenkedik, és hol elájulni akar, hol sugárban hányni, hol megerőszakoltatni magát egy szőke szexuális ragadozóval, és öngyilkos akar lenni, amiért 17 évesen nem fetreng a saját hányásában, ez mind ennek a következménye. Lehet, hogy soha nem lett volna belőle egy Einstein, de lehetett volna belőle egy ép lelkületű lány, akinek lennének NORMÁLIS barátai (nem ilyen kisegítős-dobbantós züllött idióták), lenne normális énképe, normális jövőképe, normális vágyai. Ehelyett látjuk, hogy mi van. Pusztán a szülői hanyagság miatt.

Ez egy elkallódott lány, aki semmit nem tapasztalt a világból, és ezért próbálja most a hozzá legközelebb eső mintát mániákusan alapnak tekinteni.

Ja, és talán nem egy ilyen gyűjtőhelyre kellett volna bedugni. Ez is az agresszív barom apa miatt van. Tökre lesz**ták, hogy Detti mit szeretne tanulni. Apuci megmondta, hogy márpedig ide fogsz járni, és kész. Ezzel csak még jobban megutáltatták vele a tanulást, és így végső soron elérték, hogy ott csak bukdácsoljon. Erre meg beiratják egy gyűjtőbe. Ahol még a normálisabbak is képesek lezülleni, hát még az olyanok, akik előtt egy abuzív családi mintát leszámítva semmiféle kép nincs arról, hogy melyik életkorban hogyan lehet élni.

És ezen úgy változtatni, hogy 17 évesen bekerült egy mérgező közegbe, már esélytelen. Egy elkallódott élet. Egy lány, aki élhetett volna egy teljesen normális életet, de ehelyett ezt kapta. Ez az igazán szomorú.

2023. jan. 11. 12:40
 54/299 anonim válasza:

Szia.

A megfelelési kényszered végtelen, a környezeted meg fogyatékos, ezért negatívnak látod az értékedet és lesüllyedsz az állati szintre. Majd pár élmény után megtudod hogy mennyire mókás amire most vágysz. :)


"Ha most átlagos tinédzser lennek mar most rég hánynék valamelyik buliban..."

Annyira vicces, hogy az önkárosítást és állatias leépülést te ennyire pozitívnak látod, és az agyacskád a társadalmi elismerés miatt ezt pozitívnak látja. :)


"Ha egy wjszakan egyszer jól berúgok, elvesztem a szüzessegem, megcsókol egy fiú akkor abban a pillanatban jöhet ertem a halál..."

Bár lenne a környezetedben felnőtt aki segít neked hogy kikupáljon picit.


"En ezt mar nem birom tenyleg ez a normalis tinedzser korban"

Ez az átlagos. Egy normális társadalomban nem egy önpusztítószerrel engedik el magukat az emberek.


"Es en nem is vagyok atlagos"

Ez a legpozitívabb dolog a földön. Fel sem fogod mennyire szerencsés vagy.


"Ismsritek a Katy Perrynek a Last Friday Night cimü zenejet?"

A média csak az állatias lúzerséget adja el neked valami nagy dologként. Amit be is vesznek sokan, mert mindenki azt csinálja, akkor biztos az a helyes.


"Tinderen meg csak fiu talalnek"

Igen, meg olyat, aki csak kihasznál. Bár hiába mondom, hogy vigyázz magadra, gondolom már beleőrültél ebbe a dologba és megdugatod magad bárkivel? Remélem azért nem.


"Ugye ugye hogy luzer vagyok"

Nem. Csak tévképzeteid vannak magadról.

2023. jan. 11. 12:49
 55/299 anonim válasza:

"Azt remeltem kedves, ismerkedős, baratkozós valaszok jönnek, erre csak lebeszelnek róla és elhordanak mindennek."

Ezen az oldalon mindenkit elhordanak annak, ne vedd magadra. De mindenki látja, hogy amit tapasztalsz az téves valóságon alapul, nem ezekben fogod az örömöd lelni, de te csak a környezetedet látod és abból vonod le a következtetést a helyes életmódra. Mi már látjuk, hogy amit ők csinálnak az a felelőtlen lúzerség. Igen, oké, hogy csinál BOLONDSÁGOT a tini, dug össze-vissza, de másik oldalát nem hallod, hogy később megbánja, hogy véletlenül gyerek lett, hogy visszatekintenek ezekre az időszakokra az emberek és kínosan zavarba jönnek, annyira ciki. Szerintem az a menő, ha valaki kilóg, és nincs benne ezekben. Én is ilyen vagyok.

2023. jan. 11. 12:53
 56/299 A kérdező kommentje:

Rossz az osztályom? Az a baj hogy mindenhol ilyenek es ez meg a jobbik eset. Apukam nem alkoholista csak vasarnaponkent szokott inni. Hogy a sok munka utan a heten kieressze a gőzt. Olyankor az anyjánál is szokott aludni hogy minket ne zavarjon.

Azt viszont elfelejtettem irni hogy ebbe az osztalyba főleg olyanok jarnak akik mar 18 even felüliek kb 18-20 evesek. Én vagyok az osztalyban konkretan a masodik legfiatalabb, aki nalam fiatalabb az egy 16 éves félenkebb lány,vele szoktam beszélgetni. (Ő azert jött át ide mert régi osztályaban piszkalták)

Többségüknek szakmája is van már csak ugye a szakma mellé szeretnének érettsegit is. Délelőtt dolgoznak (meg buliznak) és délutan jönnek tanulni.

2023. jan. 11. 13:29
 57/299 anonim válasza:
egyszerűbb lenne ha senki nem válaszolna neki senki, keveri a valóságot a saját fantáziájával, segítséget nem fogad el, a saját hülyeségét hajtja, nekem is voltak anno elég érdekes osztálytársaim, de sose volt olyan, hogy délelőtt bulizzanak, meg hasonlók
2023. jan. 11. 14:46
 58/299 anonim válasza:

"Rossz az osztályom?"

A leírtak alapján igen.

Egyébként komolyan kérdem, ez valami "speciális" osztály? 17 évesen miért nem rendes iskolába jársz?


"Az a baj hogy mindenhol ilyenek es ez meg a jobbik eset."

Az a baj, hogy te mindig csak azt látod meg, amit meg akarsz látni. Te most ezeknél az alkoholista csíráknál akarsz bevágódni, így most számodra az egész világ ilyen. Azt, hogy 95%-uk még csak nem is hasonlít erre, tök figyelmen kívül hagyod. Mert te csak azt vagy hajlandó meglátni, ami az éppen aktuális "ideológiádat" alátámassza.


"Apukam nem alkoholista csak vasarnaponkent szokott inni."

Tehát alkoholista.

Amúgy meg ez is egyfajta betegség, hogy te azt az erőszakos barmot állandóan véded.


"Hogy a sok munka utan a heten kieressze a gőzt."

Én is sokat dolgozok - tegnap például 10 órát lehúztam, és ma is több lesz 8-nál), barátnőm meg 10-12 órákat dolgozik egy nap, és képzeld, mégsem csapjuk szét magunkat hétvégén úgy, hogy még lábra se tudjunk állni.

Szóbal ne magyarázd be, ami nem igaz.


"Azt viszont elfelejtettem irni hogy ebbe az osztalyba főleg olyanok jarnak akik mar 18 even felüliek kb 18-20 evesek."

Mondom én, hogy ez valami gyűjtő osztály azoknak, akik 18 éves korukig még odáig sem jutottak el, ahová mások 14 évesen. Most komolyan te azt gondolod, hogy ez a normális??


"Többségüknek szakmája is van már csak ugye a szakma mellé szeretnének érettsegit is."

Igen, hihető.


"Délelőtt dolgoznak (meg buliznak) és délutan jönnek tanulni."

Tényleg, és milyen rohadt sok buli van délelőtt!


Komolyan Detti, te egyre inkább elveszíted a kapcsolatot a valósággal. Sürgősen keresd fel azt a nyamvadt pszichiátert!

2023. jan. 11. 15:11
 59/299 anonim válasza:

Milyen szép vágyálom, okádva feküdni és eközben elveszteni a szüzességet.

Esetleg nemi beteg vagy terhes lenni utána, mert ez mostanság másoknál a menő?


Gratulálok. Vigyázz mit kívánsz mert a végén még teljesül.

2023. jan. 11. 16:17
 60/299 anonim válasza:
Amugy honnan tudjatok ki o? Irt mar korabban is ilyen hulye kerdeseket itt?😅
2023. jan. 11. 16:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!