Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/299 anonim válasza:

"Egyik fiu osztalytarsam elment a sulibol mert drogfüggő volt es rehabilitaciora kellett mennie vagy külön veszik a csaladbol."

"A drog a legmenőbb dolog a vilagon. En odadnam a lelkemet is hogy drogozhassak."

Tehát szerinted olyan menő az, amikor valakit elvonóba, vagy nevelőotthonba zárnak?

Dettancs! Egyelőre te akkor is hisztiztél, amikor egy hétre bevittel a pszichiátriára. A pszichiátria az elvonóhoz képest egy wellness-központ. És te oda akarsz "eljutni"?

Tényleg elment a maradék eszed is.


"Istenem még prostinak is elmennék érte."

A Dettancs-féle életpályamodellt láthatjuk.

Csak egy jótanács: a gumit minidg követeld meg az ügyfeleidtől! Nem lenne kellemes bedrogozva, szifiliszesen járni terhesgondozásra.


"Azzal nepszerű lennek."

Nem lennél az. Sőt, még azok is megutálnának, akik most még talán tartanak valamire.


"És helyettesithetné a gyogyszeremet."

Nem helyettesítené.


"Egy istennek érzném magam"

Frászt.

Olyan rosszul lennél, hogy sírve könyörögnél, hogy hozzanak helyre.


"akkor halhatok meg bűntudat nelkül es halhatok meg ha lesz fiúm, voltam részeg, voltam buliba, és drogoztam is"

Most erre mit mondjak? Elég színvonaltalan, és alacsony szintű az értékrended.


"Ha lenne egy fiu aki drogozik barmilyen csúnya és köver szakallas akkor is összejönnek vele mert adna"

És mi tart vissza, hogy felszedj valami drogos fazont?


Tényle reménytelen vagy.

2023. jan. 13. 18:38
 72/299 anonim válasza:
#68: Én felajánlottam neki, hogy kinyalom, mint Lassie a leveses tálat. De mivel barna a hajam, ezért nem tartott rá igényt.
2023. jan. 13. 18:41
 73/299 anonim válasza:
#68 vagyok. Én igényt tartanék rád, ha az megnyugtat ;)
2023. jan. 13. 18:43
 74/299 anonim válasza:
#73: Téged is elutasított?
2023. jan. 13. 18:45
 75/299 anonim válasza:
EL hát... :( Egyébként szerintem csak figyelemre van szüksége, azért ír ki ennyi fura kérdést.
2023. jan. 13. 18:47
 76/299 anonim válasza:
Ha szeretnéd, én még most is kinyallak. Többször is egymás után.
2023. jan. 13. 18:50
 77/299 A kérdező kommentje:

De nem mondom el a pszichiaternek ezrket a gondolataimat mert akkor nrm fogja engedni soha hogy lealljak a gyogyszerről

Amugy van egy nagyon szexi lila haju lany osztalytarsam aki nagyon szexi es derekan es bokajan is van tetko es elmondasa szerint több fiuja is van

Es ő is dicsekedett azzal hogy drogozik (csak füvet) legalabb is a tema kapcsan hogy kiderült hogy elment a srac

Neki van több fiuja is mert drogozik nekem meg egy se mert nem

Amugy elköttetnem magam hogy ne legyek terhes vagy szednem a fogamzasgatlot

Egyebkent a drogos lányok szexik

A droghoz csak azok juthatnak akiknek van olyan tarsasaguk ami ritkasag

Ilyen klubba csak az elitek lephetnek

Én fűvel is megelegednek

Az nem is drog annyira csak könnyűdrog

Amugy alkohol gyogyszer kombó is okozhat kabultsagot

Tetkot amugy nem akarok nehogy felreertsetek


Amugy meg egyetemre ugy sem fogok tudni menni mert a stressz miatt elrontom az érettsegit meg rosszat huzok ki


Ha megisbfelvennenek van egy masik probléma is. Alberletbe nem fogok tudni menni mert azt ugy szoktak hogy baratok közösen bérlik. Na ez a baj ha nekem nincsen senki baratom akkor kivek fogom fizetni az alberletet?

Kolesz nem jo mert a magasagyban nem tudok aludni, en csak ugy tudok aludni hogyha egy szobaba vagyok egyedül es teljes sötetsegben teljes csendben

2023. jan. 13. 18:54
 78/299 Monorail válasza:
Most lennél prosti, mi? De két hete az uborkát sem merted kipróbálni.
2023. jan. 13. 18:55
 79/299 anonim válasza:
Van valakinek használt monostabil multivibrátora? Féláron megvenném.
2023. jan. 13. 18:56
 80/299 Időutazó02 válasza:
Én régi számítógépeket vennék, akár ár felett is.
2023. jan. 13. 18:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!