Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/299 anonim válasza:

Több kérdést is kiírt már. A legismertebb:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke..

Vannak egyébként különböző mentális problémái, de korántsem akkora mértékűek, hogy mindent arra lehessen fogni. Simán kezelhető lenne, ha a megfelelő kezelést kapná, és foglalkoznának vele.

Egyébként egy 17 éves lány (a linkelt kérdésben kamuzott a koráról), bizonyos területeken lexikálisan nagyon művelt, viszont a tuása szélsőségesen egyenetlen. Van, amit nagyon jól tud, más területeken meg sokéves lemaradása van. Ebből a kettősségből is adódik, hogy néha nagyon agyament dolgokat talál ki. Valamit nagyon jól ért, de összekapcsolja olyasmivel, amit teljesen félreértelmez. Majd az internetes szennlyapokon keres önigazolást.

A természetéről annyit, hogy alapvetően kedves, de amúgy meg rohadtul felszínes, és szélsőséges.

Egyébként a kézügyessége jó, és vannak komoly művészi hajlamai. Meggyőződésem, ha a piálás, hányásban fetrengés, meg hasonlók helyett inkább a rajzzal, festéssel, esetleg írással foglalkozna, simán meg tudná találni a számítását azon a téren.Később akár még grafikusnak is elmehetne, már ha fejlesztené ezen képességét. Mert az agyonbálványozott apja, aki egyébként mint valami kevésbé kedvelt háziállatot, úgy kezeli Dettit. Először valami mezőgazdasági iskolába iratták, amit amúgy Detti szívből gyűlölt, de apucinak ez volt az agylövése, szóval oda ment. Aztán most meg beadták valami gyűjtőbe, ahol 90%-ban félanalfabéták járnak, akik az általánost is úgy, ahogy tudták csak elvégezni. Eleve az esti tagozat jóval kevésbé hatékony, és akkor egy 17 évest talán nem oda kéne betuszkolni. Természetesen bármi, amiben Detti jó, annak a fejlesztése szóba sem jöhetett. Nehogy még a végén valamiben tehetséges legyen.

Ami meg a külsejét illeti: nagyon durva testképzavarban szenved. Én láttam róla képet, nekem többet is küldött. Így középkorú emberként nekem ugyan kis fiatalka, de ha mondjuk gimis, vagy egyetemista koromban találkoztam volna vele, alaposan megakadt volna a szemem rajta. Nem az a r*bis fajta, nem úgy értem. Szép arc, arányos, pont ideális testalkat, kedves tekintet. Szóval amit magáról ír, annak a 99%-a nettó testképzavar.

Tényleg az a szomorú, hogy még ha vannak is furcsaságai, ennél jóval többre vihette volna. Ettől persze még a kérdései, és a hozzászólásai sokszor rémesen irritálóak, főleg amikor a teljesen abnormális elképzeléseit sulykolja, és egyszerűen irritáló ez a szelektív megértése, hogy csak azt hajlandó észrevenni, ami az éppen aktuális hülyeségét alátámasztja. Hiába látja annak ezer cáfolatát, ha egy megerősítő forrást lát, akkor az már úgy van. Szóval ilyen tekintetben rémesen zavaró a csajszi.

Más területen meg tök aranyos is tud lenni. És mint írtam, sajnos egy elhanyagolt tehetség. Aki egy diszfunkcionális családban nőtt fel, ahová kb. csak a családi pótlék miatt "csinálták", emberszámba nem veszik, és most meg a lehető legrosszabb közegbe került.

Ezeket a dolgokat tényleg mélyen szomorúnak tartom.

2023. jan. 11. 17:29
 62/299 anonim válasza:

Szomorú, szomorú itt minden.


De a csaj is olyan, hogy semmit és senkit nem becsül meg.


Azt szeretné ha erdeklődnének utána meg foglalkoznának vele, de mint itt mindenki, ő is csak magával van elfoglalva, és senkivel sem törődik többnyire.


Csak ide oda kapkod, aztán meg eltűnik, és vár és vár tovább.


Hehe, tisztára mint a mátrixban, a metrós jelenetnél, ami nem visz sehová, és ott ragadt.

2023. jan. 11. 20:21
 63/299 A kérdező kommentje:

És en nagyon megbecsülöm aki válaszol mert örülök hogy foglalkoznak velem es van akit erdeklek

De én valaszolok mindenkinek csak igy este nem tudok mert mar faradtvagyok

2023. jan. 11. 20:45
 64/299 anonim válasza:
Köszi 61-es, hogy ennyire részletesen összefoglaltad, hogy milyen Detti. Nem is tudtam elképzelni, hogy milyen problémái lehetnek, ami miatt tényleg ennyire csak 1 témára tud koncentrálni és lehetetlen kizökkenteni. Egyébként ne hibáztasd amiért védi az apukáját, valószínűleg ez csak egy önvédelmi mechanizmus nála. Én csak azt sajnálom, hogy valószínűleg már tényleg nem lesz normális élete, vagy legalábbis csak nagy nehézségek árán.
2023. jan. 11. 21:25
 65/299 anonim válasza:

Javaslom, hogy olvasd el a Prédikátor könyvét!

[link]

Ez sok hasznos tanácsot ad az életről, többek között azt is leírja, hogy miért nem jó, ha az ember kicsapong fiatalkorában.


Ezen felül még javasolnám a Példabeszédek könyvét:

[link]

Ebben nagyon sok igazságot olvashatsz, nagyon sok dolgot leír. Ha figyelemmel tanulmányozod és meg akarod érteni, nagyon sokat hozzáadhat a gondolkodásmódodhoz. Az emberi oldalt teljességgel beleértve. Nagyon sok dolgot tanulhatsz belőle az emberi viselkedésről, tettekről, elméről.

Ha szeretnél bölcs lenni, javaslom, hogy olvasd el!


Ezeken felül pedig ajánlom János evangéliumát:

[link]

Ebből igazán megtanulhatod, hogy mi Isten szeretete és láthatod, hogy Ő hogyan viszonyul hozzánk és milyen az, ahogy szeretné hogy éljünk.


Mindhárom nagyon jó írás és tényleg szívből ajánlom őket!

2023. jan. 13. 00:11
 66/299 anonim válasza:

#65-ös vagyok.

Hozzáteszem, hogy a Példabeszédek könyvében nagyon sok életvezetési tanácsot is találsz!

Ezek neked pont jól jöhetnek.

2023. jan. 13. 00:12
 67/299 A kérdező kommentje:

Egyik fiu osztalytarsam elment a sulibol mert drogfüggő volt es rehabilitaciora kellett mennie vagy külön veszik a csaladbol. Elment mas varosba rehabilitaciora. A drog a legmenőbb dolog a vilagon. En odadnam a lelkemet is hogy drogozhassak. Ne tudom honnan szerzi de nekem is kell. Es az alkoholt megtudja venni barki de a drogot nem. Istenem még prostinak is elmennék érte. Egy kis szex egy olyan anyagert ami csak a kivaltsagosoknak van az semmi. Es megeri.

Azzal nepszerű lennek. És helyettesithetné a gyogyszeremet. Gyogyszer alkohol kombó ugyanazt kepes kivaltani?

Ciki ha még nem probaltam a drogot?

Nqgyon szeretnem egyszer en is kiprobalni

Gyogyszer helyett is lehetne

Pl Virgin gyogyszer vs Chad Drogok

Drogot nem lehet csak igy sehol venni ezert akkora csoda es kivaltsag

Egy istennek érzném magam

Odadnam a lelkem azert hogy kiprobalhassam

Kiegészítem amit az előbb irtam: akkor halhatok meg bűntudat nelkül es halhatok meg ha lesz fiúm, voltam részeg, voltam buliba, és drogoztam is

Ha ez mind teljesül akkor nyugodt szívvel tavozhatok a világból

Ezert cserébe viheti el a sátán a lelkemet

Hol probalják ki masok? Buliba? Fesztivalon? Annyira irigylem azt a sracot annyira annyira 😭😭😭😭

Es ezt venni sem lehet sehol

Csak szerencsés barati körrel

Meg akarok halni de addig nem tudok amig ez nem teljesült

Annyira el vagyok keseredve

Ha lenne egy fiu aki drogozik barmilyen csúnya és köver szakallas akkor is összejönnek vele mert adna

2023. jan. 13. 17:45
 68/299 anonim válasza:
Nincs kedved dugni?:D aztán leisszuk magunkat a p*csába
2023. jan. 13. 18:01
 69/299 anonim válasza:
Amikor rossz napom van, nap végén mindig benézek ide, hátha Dettike írt valamit. Ezek a hozzászólásai még egy pocsék nap végén is képesek megnevettetni.
2023. jan. 13. 18:22
 70/299 anonim válasza:

Te egyébként érted, értelmezed is, amiket ideírsz, vagy csak úgy idehányod ezeket?


Egy biztos: nem 1-2 év lesz, mire te gyógyszerek nélkül normális életet élhetsz. Egyelőre nagyon úgy tűnik, hogy a helyzet sokkal rosszabb, mint tavaly bármikor. Az akkori ájulásos baromságod, meg a többi agymenésed se volt semmi, de ahogy most te romantizálod a drogot, meg annak minden NEGATÍV következményét, az arra enged következtetni, hogy rohadt nagy a baj. Ha ez így folytatódik, sajnos van rá esély, hogy SOHA nem leszel gyógyult.


Egyébként meg nem kéne hazudni, meg titkolózni a pszichiáter, és a pszichológus előtt. Ezeket a vágyaidat is tessék nekik is elmondani!

2023. jan. 13. 18:29
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!