Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/299 anonim válasza:
Érdekes, amikor én találkozni akartam veled, lehetetlen volt téged elhívni. Pedig vagy ötször kértem.
2023. jan. 11. 06:16
 42/299 anonim válasza:
Utána, amikor haveromnak meséltem, ő is megpróbálta, hogy vajon neki igent mondasz-e. Lehet, hogy ez nem volt tisztességes dolog tőle, de őt is leráztad.
2023. jan. 11. 06:17
 43/299 anonim válasza:
Szóval akkor most miért vergődsz, hogy te találkozni akarsz másokkal, meg hogy te arra vágysz, hogy elhívjanak? Mikor ha valaki meg el akar hívni, akkor elutasítod.
2023. jan. 11. 06:18
 44/299 A kérdező kommentje:

De én szeretnek tényleg elmenni buliba.

A biosztanar is csak arrol beszelt egyszer hogy amikor elmegyünk bulizni akkor legyen köztünk egy józan meg ilyenek

Meg tippeket adott hogy biztonsagos bulizni pl hivjunk taxit

En ezt mar nem birom tenyleg ez a normalis tinedzser korban es kb akkor mindenkihez beszelt csak hozzám nem mert csak en vagyok az akire nem vonatkozik

Es en nem is vagyok atlagos

Ma ejszaka is stresszeltem es nem aludtam

Amugy oéntek este volna hekyes de en akkor se szoktam

Ismsritek a Katy Perrynek a Last Friday Night cimü zenejet? Az is azt mutatja be milyen csodalatos és hatalmas élmény egy ilyen szerencsétlen lúzernek mint én aki sosem volt buliba egyszer elmenni egyre.

Meg en olyan bulit szeretnek hogy tenyleg igy az asztalon vannak a poharok es akkor ráugrunk meg ilyenek

Egyebkent amcsiba szedik a lrgtöbb antidepresszanst, felnőttek és gyerekek egyarant. Pl a 60as evekben a Zoloftot. Akkor miert van az összes amcsi filmben nagymertekü alkoholizalas es hogy hogy mindenki iszik? Keressetek ra, izlandon szedik a legtöbb antidepresszánst es gondolom ott nem is annyira isznak.

2023. jan. 11. 09:10
 45/299 A kérdező kommentje:
2023. jan. 11. 10:12
 46/299 anonim válasza:
Ezeket te írtad, vagy csak példának hoztad, hogy te is ezekkel küzdöl? Csak mert ha igen, akkor nagyon jó az angolod. :D
2023. jan. 11. 10:29
 47/299 A kérdező kommentje:
Nem én irtam hanem példa
2023. jan. 11. 10:36
 48/299 anonim válasza:

Jólvan, hagyjuk. Szenvedj csak, keresgess a net pöcegödreiben midnenféle szemetet, amivel a beteg mániáidat alátámaszthatod, és élj egy általad kitalált világban, az általad kitalált szabályai szerint.

De most már hagyd abba, mert senki sem kíváncsi a baromságadira!

2023. jan. 11. 10:52
 49/299 A kérdező kommentje:

De azt remeltem majd irnak nekem Kecskemétiek akik barátkoznának velem... :(

A Badoo sajnos az én telefonomon nem kompatibilis

Illetve nem enged regisztralni

Tinderen meg csak fiu talalnek nem hazibulit meg barátokat

És a Katy Perry zene? Ugye ugye hogy luzer vagyok

Csak nekem nincs olyan kedves barátom aki meghivjon es beavasson az eletbe

2023. jan. 11. 10:55
 50/299 anonim válasza:

Nektek egyébként hogy telik a napotok?

A tegnapi túlóra után szerencsére ma egész laza napom van.

Reggelire téliszalámis szendvicset ettem, ebédre meg finom gulyáslevest.

2023. jan. 11. 11:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!