Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/299 A kérdező kommentje:

De en egy atlagos tini eletet szeretnem elni

Azt remeltem majd jönnek olyan üzenetek hogy meghivnak de nem

Senkinek nem kellek

Egyaltalan van itt kecskemeti aki szeretne barátkozni?

2023. jan. 10. 22:55
 32/299 A kérdező kommentje:

Ha most átlagos tinédzser lennek mar most rég hánynék valamelyik buliban... ehelyett ide irogatok

Ezt en igy nem birom lelkileg

Csak az tart vissza az öngyilkossagtól hogy nem halhatok meg ugy hogy még nem voltam részeg es szűz vagyok

Amugy ha ezek teljesülnek en nyugodtan meg is halhatok

Csak ennyi kell hogy beteljesedjen az eletem

Habár a szerelem erzese is kene ahhoz hogy teljes legyen az eletem

Én meg mefisztoval is megallapodnek hogy ha ezeket megadja akkor elviheti a lelkemet

Amig nem teljesülnek ezek a dolgok addig nem halhatok meg ( szegyennek tartom ezek nelkül meghalni ) lehet azert nem teljesülnek ezek mert nem akarja az élet hogy végezzek magammal? Ha egy wjszakan egyszer jól berúgok, elvesztem a szüzessegem, megcsókol egy fiú akkor abban a pillanatban jöhet ertem a halál...

Én nekem már nincs miert folytatni

De csak az tart vissza az öngyilkossagtol hogy szeretnek ugy meghalni hogy ezek teljesültek

Addig amig ezek nem lesznek addig szenvedek az elettel... majd eljön az a pillanat amikor lereszegedek, dugok, szerelmes vagyok es akkor majd lelkiismeretfurdalás és szégyenérzet nelkül vethetek veget az életemnek.

Otthon nincs pia,venni nem tudok.

Eddig sokaig terveztem hogy a halálba iszom magam de ezt a gyogyszer meggatolja.

2023. jan. 10. 23:09
 33/299 anonim válasza:
ha átlagos tinédzser lennél, már aludnál, mert holnap suli :D
2023. jan. 10. 23:15
 34/299 A kérdező kommentje:
Nem tudok a streszztől mint tegnap mert meg mindig emiatt a tema miatt meg felek suliba menni az osztalytarsaim miatt mert ott a suliban csak sirok emiatt
2023. jan. 10. 23:32
 35/299 anonim válasza:

Ahogy visszaemlekszem, en sem voltam hazibuliban 18 eves korom elott, talan csak egyszer.

Kesobb 20 es 25 eves korom kozt viszont tobbszor is. Volt amikor en tartotam hazi bulit, volt amikor masok, olyan is volt amikor egy bizonyos emberhez mentunk bulizni minden hetvegen.


Nem vagy lemaradva semmirol. Akar 60 evesen is mehetsz hazibuliba.

Apam es a baratai 60 ev felettiek, de mindig van valakinel buli, foznek, isznak, beszelgetnek. Egyiknek sem lakik mar otthon a gyereke, igy ovek az egesz haz.

2023. jan. 11. 02:35
 36/299 anonim válasza:

Ha Kecskemeten laknak es hazi bulit tartanek akkor en meghivnalak teged, bar en 32 vagyok, gondolom nem ilyen tarsasagra vagysz.

Ha nem ittal meg alkoholt es nem tudod mi nalad a limit akkor konnyen olyan allapotba kerulhetsz hogy azt sem tudod hol vagy, mikor a tobbiek meg csak akkor kezdenek bemelegedni. Lattam olyat aki szilveszteri buliba ejfel elott mar otthon volt mert a szulinek elkellett erte jonniuk, annyira berugott.

2023. jan. 11. 02:39
 37/299 anonim válasza:
Mondom én, teljesen mindegy, mit mondunk, csak ugyanaz az ökörséget mantrázza. Mint valami beakadt lemez.
2023. jan. 11. 03:27
 38/299 anonim válasza:

"De meg te is beismered hogy ez az átlag."

És attól, mert itt valaki azt mondja, az úgy is lesz?

Akkor én meg azt mondom, hogy a hó fekete, a fű rózsaszín, te meg egy 40 éves szakállas pasi vagy. Attól, mert én azt mondtam, így is lesz?

Egyébként meg ha tényleg ez is lenne az átlag (amúgy nem, vagy legalábbis nem olyan szinten, amire te vágysz), attól mi a francért kellene azt követni? Ezt nem fogom soha megérteni a gondolkodásodban. Te mániákusan utánozni akarsz másokat. Miért nem lehet valaki egyszerűen csak önmaga?

(Csak úgy nagy zárójelben: azért a nívósabb emberek sokkal jobban szeretik az egyéniségeket, mint az utánzó tömegembereket.)


"Én miert nem tartozhatok a atlagosba?"

Ismét megkérdezem: miért is akarnál egy átlagos, unalmas tömegember lenni?


"Meg egy fiu kezet se fogtam meg soha."

Ahogy már azt NAGYON SOKSZOR leírtuk, ennek teljesen más okai vannak.

De természetesen te azt sem fogtad fel.

Mondd, szövegértésből hányas vagy?


"Én egy öregasszony vagyok."

Te egy személyiségzavaros vagy.


"A buliba legalabb felszedetnem magam egy sraccal"

Kinek hogy. Én azért jobban preferálom a tartalmasabb ismerkedést.

Csak meg ne tudja a srác, hogy valóban milyen vagy.


"Azt nem ertem hogy masoknk meg bulizni és lerészegedni is van ideje én nekem meg az időm csak a hazikkal es a tanulassal telik és igy is alig van szabadidőm."

Pedig nem olyan nehéz ezt felfogni. Bár talán pont ez az oka, hogy neked a jelek alapján a felfogó képességed, hogy is mondjam, hogy ne legyek sértő... némileg átlag alatti.

De tudod, erre a kérdésre sem olyan rohadt nehéz megmondani a választ.

Egyrészt: lehet, hogy valakinek egyszerűen jobbak a képességei. Mert az van. Nabumm, és akkor mi van? Valakinek könnyebben megy a tanulás, valakinek nehezebben. Ezzel nincs semmi baj, megfelelő módszerekkel és szorgalommal sok minden kompenzálható. Meg aztán: van, aki egyik dologban jobb, van, aki másikban. Nekem például mindig is rohadt nehéz volt a nyers adatok betanulása. Vért izzadtam, mire történelemből az évszámokat és dátumokat betanultam (és sajnos a dolgozatok 90%-a semmi másból nem állt). Más meg háromszor átolvasta, és ment neki. Én meg biológiában, és programozásban voltam jó. Merem azt mondani, hogy az osztály legjobbja. Programozásból egyenesen az iskola legjobbja voltam. De pl. a német szódogáim meg sok órányi készülés után is épp, hogy kettesek lettek. Nagyon ritkán sikerült egy-egy hármas. Ez van. Nem keseregni kell, hanem felmérni a képességeidet, és ahhoz igazítani a szokásaidat.

Másrészt: azért ne gondold, hogy mindenki 100%-ban odateszi magát a tanulásban! Főleg az ilyen züllött ifjú alkoholisták körében nem szokás ez. Ismerek ilyeneket, sőt, az osztályomban is volt pár ilyen. Nos, egyikük sem arról lett ismert, hogy milyen kiemelkedő tanulmányi eredményeket ért el. Egyszer egyiküket a buszmegállóban láttam, ahogy részegen kiütve fekszik a virágládában. Nem, nem menőnek tűnt, hanem nevetségesnek, és szánalmasnak. Másikuk időnként a helyi újság bűnügyi rovatában tűnik fel. Néha csalással, néha betöréses lopással, néha garázdasággal. Többségük az érettségit sem teszi le, vagy ha mégis, akkor épp, hogy átrugdossák rajta. Te tényleg ebbe a csoportba akarsz tartozni??


"Ennyi idősen mar kene lennie a bulinak meg a lereszegedesnek"

Ismét mondom: NEM.

De persze tudom, ha a falnak beszélnék, az előbb megértene, mint te.


"most is azt erzem hogy nem vagyok való a tarsadalomba"

Hát.. ameddig te egy alkoholista csöves akarsz lenni, addig tényleg nem.

Az a baj, hogy nem is akarod, hogy a társadalom értékes, és érdekes tagja legyél.


"Az is ugy volt hogy sose tudott elmenni inni, szorakozni"

Kérlek, idézd már a Faustból azt a részt, ahol azon kesereg, hogy nem tudja hányásig inni magát!

(Nem fogod tudni. Nem az első eset, hogy egy irodalmi műbe olyasmit képzelsz bele, ami ott sincs.)


"Azert gondoltok trollnak mert ennyire hihetetlen hogy valaki ennyi időse meg sosem volt hazibuliba"

Nem.

Azért, mert folyamatosan hülyeségeket beszélsz, aberrált dolgokra vágysz, és csak lököd a hülyeségeidet, fel sem fogod, amiket írunk, vagy ha netán fel is fogod, figyelmen kívül hagyod.

Egyébként jelentettem is a kérdést, mert semmi értelme. Szánalmas vergődés az egész, ahol te minden választ ignorálsz.


"De en egy atlagos tini eletet szeretnem elni"

Akkor éld azt!

De az a baj, hogy te nem ezt akarod. Te egy lecsúszott, primitív, buta tini életét akarod élni.


"Egyaltalan van itt kecskemeti aki szeretne barátkozni?"

Senki nem akar olyannal barátkozni, akinek ennyire torz a gondolkodásmódja, és akinek ennyire nincs egyénisége.


"mar most rég hánynék valamelyik buliban"

Hallod, aki kedd este egy buliban rókázik, az nem átlagos tinédzser, de nem is normális. Egy átlagos tinédzser kedden este 11-kor vagy már alszik, vagy ahhoz készülődik, már csak azért is, mert másnap reggel felkel, hogy iskolába menjen.

Egyébként ha már itt tartunk, nem tudom, kinek volt az ötlete, hogy valami fogyatékos csoportba irasson be esti tagozatra, de a lehető legrosszabb volt, amit tehetett. Látjuk is, hogy mi lett az eredménye. Eddig is voltak komoly hülyeségeid, de most már az életcélod is egyre lejjebb süllyed. Eddig legalább művész akartál lenni. Most egy lecsúszott csöves.


"Csak az tart vissza az öngyilkossagtól hogy nem halhatok meg ugy hogy még nem voltam részeg es szűz vagyok"

Szerintem meg sürgősen ezt mondd el a pszichiáterednek, mert nagyon nagy bajok vannak.


"Eddig sokaig terveztem hogy a halálba iszom magam de ezt a gyogyszer meggatolja."

Ez annyira logikus, hogy percek óta visítva röhögök ezen a mondaton...

2023. jan. 11. 04:21
 39/299 anonim válasza:
Egyébként meg egy dolgot még megjegyeznék. Többen is akartunk barátkozni veled. De egyszerűen nem lehet. Először a felszínes, hülye árja ideológiáddal keltettél elég nagy unszimpátiát, aztán meg többségünk nem olyan barátot akar, akinek csak arra kellünk, hogy elvigyük berúgni, meg utána hazacipeljük.
2023. jan. 11. 04:23
 40/299 anonim válasza:
39-es velemenyet osztom.
2023. jan. 11. 06:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!