Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet egy valamirevaló...

Hol lehet egy valamirevaló pasit találni? 48/N

Figyelt kérdés

A társkereső oldalak tele vannak idiótákkal. Meg huszonéves kölykök írkálnak nekem. Pffff Egy intelligens férfira vágyom, aki már letett valamit az asztalra. Igen, fontos hogy diplomás legyen, én is az vagyok. Társadalmilag legyen magas státusza. Ezalatt azt értem, hogy komoly és felelősségteljes munkája legyen. Magas beosztása. Ezzel engem is emelne. A tudat, hogy vele lehetek. Fontos az anyagi szabadság is. Magas legyen, és legyen humora. Főleg az az intellektuális humor jön be. Azzal le lehet venni a lábamról.

De egyszerűen ilyen pasas nem létezik, vagy ha van is, az mind nős. A nős pasikkal való szeretői státuszból meg rohadtul elegem van, a nős pasik csak ígérgetni tudnak. Elválni és elköteleződni egyik se akar.

Hol lehet manapság Középkorú nőként ismerkedni?



2021. máj. 30. 16:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/127 anonim válasza:
Pont hogy a fizetés miatt.
2021. jún. 1. 22:29
 92/127 anonim válasza:

"Egy szakmunkással, vagy kamionossal ez meg nincs meg. Nem tudnak lenyűgözni. Ezért fontos, hogy diplomás legyen."


Te magad olyan messze vagy a lenyűgözőtől amennyire csak lehet, ez egy.

Kettő, honnan tudod h az a kamionos hány könyvet olvasott már el? Honnan tudod h az a diplomás ember nem egy felszines 💩? Te eléggé az vagy.

Szakma alapján itéled az embert ugy h te is csak egy tanár vagy? Ez nen túl..lenyűgöző :)

2021. jún. 1. 22:33
 93/127 anonim válasza:
92. Agreed.
2021. jún. 1. 22:38
 94/127 anonim válasza:

Ahhoz, hogy az ember 1-ről a 2-re tudjon jutni, nem szabad túl válogatósnak lennie, mindenben van pozitív minőség is.

Szokták mondani, aki a kicsit nem becsüli meg, az nem érdemli meg a nagyot sem.


Szóval ahhoz, hogy az ember 1-ről a 2-re tudjon jutni, nem szabad mohónak és hiúnak lennie, kicsit lejjebb kell faragnia az elvárásaiból és meg kell tanulnia a kis minőséget is becsülnie, mert az is jobb, mint a semmi.

2021. jún. 1. 23:35
 95/127 anonim válasza:
Ha a kérdező kompromisszumot köt akkor 50-60 éveset még találhat. Én szorítok neki. Az viszont többet mond el róla, hogy egyedül van. Tudjuk megtartani nehezebb valakit, mint megszerezni. Én is szeretnék egy 19 éves nimfomán cicababát de tudom, hogy ha milliárdjaim lennének sem volnék számára jó parti hosszú távon.
2021. jún. 2. 00:28
 96/127 anonim válasza:

92

"te is csak egy tanár vagy"

Bocsánat, de azért ez egy nagyon erős túlzás. Ilyen mértékű lenézés... Én is tanár vagyok, az egy dolog, hogy nem tanítok, de egy tanár nagyon magas presztízsű munka volt és valahol sokan tehetnek arról, hogy már nem az. A régi időkben a tanárok irtó magasan helyezkedtek el és nem véletlenül.

2021. jún. 2. 00:31
 97/127 anonim válasza:
A régi idők lejártak. Ha majd a tanároknak is testkamerájuk lesz és a diákok komolyan veszik a kéréseiket, mi több a családtámogatásokat a gyerek iskolai tevékenységével kötik össze, és ha majd rádöbbenünk, hogy a médiumok tönkreteszik az értékrendünket csupán gazdasági haszonszerzés miatt, nos majd akkor lesz a tanàr is ember. Amúgy örüljünk, hogy viszonylag kevés helyesírási hibával fikázzák a tanárokat mert a kommentelő majdani gyermekéről eltom képzelni, hogy valamivel suttyóbb lesz a szüleitől.
2021. jún. 2. 00:52
 98/127 anonim válasza:
Iskola igazgató kéne neked. Egyik rokonom az, 400-at keres, az nem rossz fizetés.
2021. jún. 2. 20:44
 99/127 Noren1989 válasza:
Még mindig etetitek a trollt?
2021. jún. 2. 20:45
 100/127 anonim válasza:
100. komment
2021. jún. 2. 21:33
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!