Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet egy valamirevaló...

Hol lehet egy valamirevaló pasit találni? 48/N

Figyelt kérdés

A társkereső oldalak tele vannak idiótákkal. Meg huszonéves kölykök írkálnak nekem. Pffff Egy intelligens férfira vágyom, aki már letett valamit az asztalra. Igen, fontos hogy diplomás legyen, én is az vagyok. Társadalmilag legyen magas státusza. Ezalatt azt értem, hogy komoly és felelősségteljes munkája legyen. Magas beosztása. Ezzel engem is emelne. A tudat, hogy vele lehetek. Fontos az anyagi szabadság is. Magas legyen, és legyen humora. Főleg az az intellektuális humor jön be. Azzal le lehet venni a lábamról.

De egyszerűen ilyen pasas nem létezik, vagy ha van is, az mind nős. A nős pasikkal való szeretői státuszból meg rohadtul elegem van, a nős pasik csak ígérgetni tudnak. Elválni és elköteleződni egyik se akar.

Hol lehet manapság Középkorú nőként ismerkedni?



2021. máj. 30. 16:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/127 anonim válasza:
48 éves, tanárnő. Aki se nem néz ki jól, se semmi különöset nem tud letenni az asztalra, de a magas státuszú vezérigazgató az kéne. Hát, macskákkal jobban jársz.
2021. máj. 30. 16:57
 32/127 A kérdező kommentje:

25-ös


A munkám nem csak abból áll, hogy felolvasom az aznapi tananyagot.

De tudod mit mondok neked? Csináld meg te is a tanári diplomát, és utána kritizálj!

2021. máj. 30. 16:57
 33/127 anonim válasza:
A magas státuszú vezérigazgató még egy fiatal fullos nőnek sem könnyű zsákmány,oda bizony keményen kell teljesíteni minden téren, mintahogy a férfi is tette
2021. máj. 30. 16:59
 34/127 anonim válasza:
Be ne dőljetek már neki! A kérdező vagy provokátor, vagy szimpla fogyatékos!
2021. máj. 30. 17:08
 35/127 anonim válasza:
Csak nő, mehet mindenki a dolgára
2021. máj. 30. 17:12
 36/127 A kérdező kommentje:

A trollnak kiáltó kisfiúcskák véleményével nem foglalkozom.


De miért ne lehetne nekem is egy "fullos zsákmányom"? Miért kéne beérnem egy tanulatlan, csóró emberrel? Szerintem én is érek annyit, mint azok, akikre áhítozok.

2021. máj. 30. 17:49
 37/127 anonim válasza:
A diplomás elvárásod szerintem hülyeség ugyanis rengeteg sikeres vállalkozó van aki jóval többre vitte már mint egy diplomás. Egyébként lehetnek elvárásaid és ne is adj lentebb. Ez a te életed, ha ez a cél hát hajrá. Próbálj meg azért nyitottabb lenni és ne ragaszkodj minden egyed elvárásodhoz. Tanácsot itt nagyon nem fogsz kapni mert erre nincs. Menj el sokat kávézóba meg mit tudom hova, és ha látsz egy számodra megfelelő férfit akkor beszélj vele. Van olyan rokonom aki most újra házasodott mert probléma volt a feleségével. Sokaknál ez van. Ha foglalt is az illető lehet esélyed.
2021. máj. 30. 17:59
 38/127 anonim válasza:

Eleve ott bukó a dolog h szerinted vagy a fullos vezérigazgató vagy a kocsmárosjózsi létezik. Kettő közt nincs semmi.

Én is mondhatnám h nem vagyok hajlandó 10/10 modellcica alatt megelégedni, ettől még megkapom? Nem. Gondolhatom azt h megérdemlem, nekem is lehet ilyen zsákmányom? Gondolhatom persze csak nem lesz :D

2021. máj. 30. 18:04
 39/127 anonim válasza:

Drága isten hozott a valóságban. Ahogy az a több százezer jó nő le se szarja a gyenge színvonalú pasikat úgy egy általad leírt “valamire való “ pasi is pont telibe szarja az öreg nőket. ( 48 nem középkor hanem öreg )

Az a férfi is aki tisztában van a “hús piaci “ értèkêvel az min 5-10 évvel fiatalabb jó testű nőt választ ...

És nem köti le magát hanem élvezi a helyzetét és az életet...

Ennyike....

2021. máj. 30. 18:12
 40/127 anonim válasza:
32. Bár nem nekem válaszoltál, én most szólok hozzá először. 6 nyelven beszélek, van tanári diplomám is, bár jelenleg nem dolgozom iskolában, vállalkozóként nem is akarok, de feljebb lépni sem akarok, mert ez így elég nekem. De lehet, neked nem lenne elég, én boldog vagyok így.
2021. máj. 30. 18:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!