Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet egy valamirevaló...

Hol lehet egy valamirevaló pasit találni? 48/N

Figyelt kérdés

A társkereső oldalak tele vannak idiótákkal. Meg huszonéves kölykök írkálnak nekem. Pffff Egy intelligens férfira vágyom, aki már letett valamit az asztalra. Igen, fontos hogy diplomás legyen, én is az vagyok. Társadalmilag legyen magas státusza. Ezalatt azt értem, hogy komoly és felelősségteljes munkája legyen. Magas beosztása. Ezzel engem is emelne. A tudat, hogy vele lehetek. Fontos az anyagi szabadság is. Magas legyen, és legyen humora. Főleg az az intellektuális humor jön be. Azzal le lehet venni a lábamról.

De egyszerűen ilyen pasas nem létezik, vagy ha van is, az mind nős. A nős pasikkal való szeretői státuszból meg rohadtul elegem van, a nős pasik csak ígérgetni tudnak. Elválni és elköteleződni egyik se akar.

Hol lehet manapság Középkorú nőként ismerkedni?



2021. máj. 30. 16:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 anonim válasza:
Helyedben összejönnék a 35 éves pasival, csak jobb mint egy 50 körüli trottyos vénember.
2021. máj. 30. 21:29
 52/127 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de neki a műveltsége, a szókincse, nem éri el azt a mércét.
2021. máj. 30. 21:41
 53/127 anonim válasza:

Én - azt hiszem - megfelelek a kiírásnak: cégvezető vagyok, az ehhez tartozó jövedelemmel, van házam medencével, két autóm, két gyerekem az exemnél - ez a nyitókép.

Ezt az oldalt szórakozásból kezdtem el olvasni, de írásra késztetett a kérdező:

Nekem nincs kifogásom a koroddal, a végzettségeddel és nagyjából semmivel!

Feltételezem, hogy egy nagyon ápolt, szexi milf vagy...

Szóval tökéletesnek látszik minden.

De: lennél olyan kedves meggyőzni engem, hogy az én helyzetemben miért van szükségem rád, miért változtassak az életemen, miért fogadjalak be a házamba? Miért jó az nekem, hogy valaki parancsolgatni akar a házamban, feltételeket szabni, vagy erkölcsileg ellenőrizni?

Mondj érveket...

De nyomósakat, mert amit eddig leírtál, azok csak az igényeid, de te mi többletet tudsz adni pl. nekem?

És mi van, ha én ugyanúgy nézlek le - mivel nincs semmid - mint ahogy te a kamionosodat?!

Csodálkoznék, ha meg tudnál győzni!

2021. máj. 30. 21:42
 54/127 anonim válasza:
Na ez az amit az utolsó ír,te mit tudsz adni egy olyan férfinak???Mert kérni azt nagyon tudsz,elvárni
2021. máj. 30. 21:43
 55/127 anonim válasza:
Kérdező,most szakítottam az Általad leírtaknak tökéletesen megfelelő férfival. Hozzád hasonló korú vagyok. Hozzáteszem: amiket leírtál még önmagukban nem tesznek boldoggá. Kedves 48 évest leöregező üzenem Neked,hogy szó sincs öregkorról! Ez tévhit,ahogy az is,hogy egy ilyen korú pasi menő a huszonéveseknél..esetleg a pénze...
2021. máj. 30. 21:50
 56/127 anonim válasza:

Xd. Ha nem írtál volna kort, akkor azt hittem volna, hogy csak tini-hiszti mert királylány szeretnél lenni (jelen esetben királynő). Már 48 vagy, de még nem jöttél rá, hogy a dolgok nem így működnek? Talán attól lehet ez, hogy fiatalon bárkit megkaptál, de most megöregedtél, és nem vagy ehhez hozzá szokva?...nem tudom. Én most fiatalon sem követelőzök. Már többé kevésbé beletörödtem, hogy nem lesz "fullos" barátnőm...DE a remény hal meg utoljára. Szóval te is reménykedj...ha erre vágysz. Csak biztos erre van szükséged? Ha megkapnád a művelt, gazdag férfidat...akkor boldog lennél?

Bár valamiért nem tetszik a személyiséged... Olyan arrogáns... azt mondod érett vagy, és lenézed a huszonéves férfiakat, mégis naív vagy, mert nem tudod elfogadni, hogy az élet igazságtalan. ÉS én is szoktam érezni így... én is szoktam... én sem vagyok jobb nálad. Mindenkinek joga van a boldogsághoz. De gondolj bele. Olyan pályán vagy, amit nem szeretsz, nem tudod mit kezdj vele, nem is keresel sokat, nem is vagy már fiatal... Én itt csak problémákat látok...Milyen embernek kellenének problémák, legyen az férfi vagy nő? Te így boldog vagy? Ha nem, akkor előbb magadat kellene rendbe tenned, nem mástól várni a megoldást... Valamiért olyan érzésem van, hogy szabadidődben csak dolgozatokat javítasz és nincsen semmi hobbid. A leírtak alapján szürkének és unalmadnak tűnök. Én meg a leírtjaim alapján lehet bunkónak tűnök, szóval ez nem jelent sokat... De az mindíg segít, mindenen, ha találsz valamit amit szeretsz csinálni, ami a szenvedélyed... Ez akár egy karrier módosítási lehetőség lehet. Tudod, nem csak abból lehet karriert építeni, amiből van diplomád, te megkövesedett fosszília. :P

Én egyáltalán nem értem a kritériumaidat. Nem kell ahhoz diplomásnak lennie az embernek, hogy gazdag legyen a szókincse, vagy humoros legyen, elég ha pl. szeret olvasni... És a gazdaságnak sincs köze a diplomához. Neked is van, mégis minimálbéres tanár vagy. Ha diplomás kell, menj nézelődni a mekibe. Talán elcsábíthatod a műszakvezetőt XDD. Ha meg gazdag pasi kell, akkor kezdd azzal az ismerkedést, hogy "Szia, mennyit keresel? Engem csak a gazdag pasik tesznek boldoggá..." Mert egy stabil kapcsolat alapja a pénz. (Pénz.. kapcsolat...pénzért... Hmm... csak nem egy új karrier lehetőség?? Azt mondják, jól fizet... meg azt is, hogy k*rvából lesz a legjobb feleség, ki tudja...)

De biztos én nem látok valamit jól, mert nekem nem volt még egy normális kapcsolatom sem, szóval nyugodtan ki lehet javítani :P ;)

19/f

2021. máj. 30. 23:24
 57/127 anonim válasza:

Bocs a helyesírási hibákért... Meg így visszaolvasva elég lame lett... Na mind1

(Előző)

2021. máj. 30. 23:28
 58/127 anonim válasza:
Már értem miért volt ennyi hisztis 40-es tanárom a suliban :D Ugyan nemrég végeztem iskolával,itt mondjuk én több szakma megszerzésére gondolok ami nem diploma ugyan de ha már diploma kell akkor én a tanári diplomát nem igazán tekintem valamire valónak is,egyrészt mert ilyen emberekkel van tele a pálya,másrészt én diploma nélkül miért nézzek fel egy tanárra azért mert diplomás? Tisztelet azoknak akik tényleg értik is a munkájukat,szeretik és tudnak kommunikálni a jóval fiatalabbakkal is,nem stresszelik magukat agyon,vagy viszik be a magánéleti gondjaikat a suliba(gondolom a kérdező beviszi ezért nem is a gyerekek kedvence,ez tipikusan ez a személyiség a leírtak alapján). Nem volt kikötés milyen diplomát vár el a kérdező,pedig ha tanári diplomám lenne akkor kétszer ennyit dolgoznék,idegőrlőbb munkával és jóval kevesebb fizetésért. Talán a kérdező diplomája érhet így a tapasztalata után annyit mint az én frissen megszerzett 2 szakmám amivel elhelyezkedtem. Akkor most nekem rosszul kellene éreznem magam hogy ennyire szar életem van hogy diploma nélkül lehet magasabb szinten állok nála aki többet tanult és nagyobb papírja van, ha más nem azért mert reggel vidáman megyek be dolgozni,nem pedig úgy hogy már megint azok a k*rva kölkökhöz kell bemenni? :D Az írás alapján gondolom ennyire lelkesedik a munkájához a nagyra tartott diplomával.
2021. máj. 31. 00:01
 59/127 anonim válasza:
58. Én sem mondhattam volna jobban.
2021. máj. 31. 00:07
 60/127 anonim válasza:

Hat nem azert de tanar vagy, tehat nem keresel sokat es hazad sincs 48 evesen. De elvarod a ferfitol hogy jol kereso diplomas legyen. Egy gyari munkas is megkeres annyit mint egy tanar es lehet hogy haza is van mar.

Egy 50 es ferfi aki tanult, jomodu az valoszinuleg nalad joval fiatalabb note keres

2021. máj. 31. 00:54
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!