Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet egy valamirevaló...

Hol lehet egy valamirevaló pasit találni? 48/N

Figyelt kérdés

A társkereső oldalak tele vannak idiótákkal. Meg huszonéves kölykök írkálnak nekem. Pffff Egy intelligens férfira vágyom, aki már letett valamit az asztalra. Igen, fontos hogy diplomás legyen, én is az vagyok. Társadalmilag legyen magas státusza. Ezalatt azt értem, hogy komoly és felelősségteljes munkája legyen. Magas beosztása. Ezzel engem is emelne. A tudat, hogy vele lehetek. Fontos az anyagi szabadság is. Magas legyen, és legyen humora. Főleg az az intellektuális humor jön be. Azzal le lehet venni a lábamról.

De egyszerűen ilyen pasas nem létezik, vagy ha van is, az mind nős. A nős pasikkal való szeretői státuszból meg rohadtul elegem van, a nős pasik csak ígérgetni tudnak. Elválni és elköteleződni egyik se akar.

Hol lehet manapság Középkorú nőként ismerkedni?



2021. máj. 30. 16:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/127 anonim válasza:
Ja egyáltalán az is, hogy anno mama már ennyi idősen mama volt.
2021. jún. 5. 22:04
 112/127 anonim válasza:
Nem akarnánk leszállni erről a kérdésről?!? Már idegesítő ennyi üzenet. Menjetek privátra, ha annyira fontos!
2021. jún. 5. 22:18
 113/127 anonim válasza:
Nem
2021. jún. 5. 22:24
 114/127 anonim válasza:

A tanar megis miotaagas presztizsu munka? Egybe nepszerutlen szakmai az elbaszott oktatasi rendszer miatt es megcsak megsem fizetik oket rendesen. Kb. olyan, mintha gyari melos lennel.


Ha mellette latszik is rajtad a korod es ronda vagy (ezt nyilvan nem tudni ismeretlenul, csak feltetelezem), akkor megis mi alapjan varnad el, hogy a szarkupacbol kiemeljen egy tehetos ferfi? Mit tudnal nyujtani neko, amit nem kaphatna meg egy fiatalabb, szebb, esetleg tehetosebb notol?

2021. jún. 11. 07:21
 115/127 anonim válasza:

#114


Igenis magas presztízsű munka, nem ők tehetnek arról, hogy nem fizetik meg őket normálisan. Régebben sokkal nagyobb renoméja volt a tanároknak.

2021. jún. 11. 11:56
 116/127 anonim válasza:
114-es,miből feltételezed hogy ronda? Szerinted csak a fiatalok szépek/néznek ki jól? Egy 35-40+-os nő miért nem lehet csinos,széparcú,jóalakú? Eléggé alacsony IQra vall ez a szemlélet....
2021. jún. 11. 12:35
 117/127 anonim válasza:
Nem vagytok tisztában a presztízs szó jelentésével. A tanár ill. egyéb pedagógus munkakör közelében nincs egy presztízs munkának.
2021. jún. 11. 12:41
 118/127 anonim válasza:

Tényleg nem tudják, mit jelent a presztízs szó. Lásd 115-ös, "magas presztízsű munka (...) Régebben sokkal nagyobb renoméja volt a tanároknak". Ha nincs renoméja, akkor nincs presztízse, ennyi.


A magas presztízsű munka az a befutott ügyvéd, magasabb beosztású orvos, politikus, mérnök, komoly cégnél felső vezető, jól menő vállalkozó stb. Amire ha bemutatkozik az ember, pl. "Kovács Jocó vagyok, műszaki igazgató a paksi atomerőműnél", "Egészkicsi Béla vagyok, polgármester", "Kisnagy Géza vagyok, gerincsebész főorvos", arra az az emberek reakciója, hogy "hűűűű!"


Arra, hogy "Kovács Ildikó vagyok, gimnáziumi magyartanár", a kutyának sem esik le az álla. Tehát nem presztízsmunka.

2021. jún. 11. 12:54
 119/127 anonim válasza:

Betanított gyári munkással egyenlő a presztízse a tanári munkának.

Az a tipikus Mancika aki a langyos fosban elvan egész életében a közoktatásban minimálbéren

2021. jún. 11. 12:56
 120/127 anonim válasza:

Pláne amilyen pályatévesztett csőd emberek mennek tanárnak mostanság. 3 éve érettségiztem, tudnék mesélni meg a szüleim, osztálytársaim is, miket műveltek az iskolában és azon kívül, hogyan beszéltek és bántak a diákokkal, hogyan beszéltek a kollégákról, miket csináltak a magánéletben, amiket EGYMÁSRÓL teregettek ki. Tanítani alkalmatlan volt a 60% volt amelyik diákokat készített ki idegileg, mert azt hitte az a tisztelet, ha heti 2x gyomorgörccsel és hányingerrel ülsz be hozzá(ez már mondjuk egy régi motoros volt).

Az is elmond sokat, hogy azok mentek tőlünk tovább tanulni btkra, akik annyit láttak, hogy a ponthatár egész alacsony, megugorható szint, pici efforttal, de amúgy elég linkek voltak.

2021. jún. 11. 13:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!