Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet egy valamirevaló...

Hol lehet egy valamirevaló pasit találni? 48/N

Figyelt kérdés

A társkereső oldalak tele vannak idiótákkal. Meg huszonéves kölykök írkálnak nekem. Pffff Egy intelligens férfira vágyom, aki már letett valamit az asztalra. Igen, fontos hogy diplomás legyen, én is az vagyok. Társadalmilag legyen magas státusza. Ezalatt azt értem, hogy komoly és felelősségteljes munkája legyen. Magas beosztása. Ezzel engem is emelne. A tudat, hogy vele lehetek. Fontos az anyagi szabadság is. Magas legyen, és legyen humora. Főleg az az intellektuális humor jön be. Azzal le lehet venni a lábamról.

De egyszerűen ilyen pasas nem létezik, vagy ha van is, az mind nős. A nős pasikkal való szeretői státuszból meg rohadtul elegem van, a nős pasik csak ígérgetni tudnak. Elválni és elköteleződni egyik se akar.

Hol lehet manapság Középkorú nőként ismerkedni?



2021. máj. 30. 16:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/127 A kérdező kommentje:
Miért ne? Miért 20 éves kiscsajokra inkább, aki a lánya lehetne?
2021. máj. 30. 16:23
 12/127 anonim válasza:

Eszem megáll! Tanár létedre, és ilyen alpárian fogalmazol?

Nesze neked diploma, gratulálok hozzá, de a személyiséged egy nulla. Egy komoly férfihoz neked komolyan csiszolódnod kéne, hogy veled szóba álljon.


41 F

2021. máj. 30. 16:24
 13/127 hollófernyiges válasza:
Trollszagot érzek.
2021. máj. 30. 16:25
 14/127 anonim válasza:

Mert minden nő aki már 45 felett van hárpia. Anyátok is az? :-D

Jézusom hogy lehet így lenézni valakit így ismeretlenül.

Szerintem kérdező jobban jártál volna ha meg se kérdezed itt úgy is mindentudó, nagyokos, beképzelt emberek vannak.

2021. máj. 30. 16:26
 15/127 A kérdező kommentje:
Hát már bánom, hogy feltettem a kérdést. Azt hittem valaki tud adni egy jó tippet az ismerkedésre, vagy egy jó társkereső oldalt.
2021. máj. 30. 16:28
 16/127 anonim válasza:
50 éves férfi amit leírtál 25-30 éves nőkkel szoktak kezdeni
2021. máj. 30. 16:28
 17/127 anonim válasza:
Minden lány nő olyan férfire vágyik amit írtál. A férfi pedig fiatal húsra.
2021. máj. 30. 16:29
 18/127 anonim válasza:
Szerintem külföldi férfival jobban jársz. Talán valamire nézik meg a nőket. Nem csak húsnak.
2021. máj. 30. 16:30
 19/127 anonim válasza:
Tanár vagy, és erre vered magad? Az értelmiség legalja kb. Jobban át kéne gondolnod, h TE mit tudsz letenni az asztalra az egy szem diplomádon meg a ráncos, leöregedett testeden kívül, ami helyett az általad kívánt férfitípus könyékig turkálhat a friss, gusztusos húsz-harmincéves csajokban.
2021. máj. 30. 16:30
 20/127 anonim válasza:

19es. Azért sok mindent elmond milyenek itt az emberek. Érzéketlenek. Miért kell így bántani az embert? Te talán tökéletes vagy? Neked nem lesz ráncos a tested?

Dehogynem. A férfiaknak is milyen elvárásuk is van? Ja igen sok mindent elárul, legyen fiatal hús. Ennyi.

Elég gáz ha csak ennyi az elvárás. Ti nézitek tárgynak a nőket.

Elég sokat elárul arról rólatok is ahogy reagáltok erre a kérdésre. Alpári módon tudjátok a másikat bántani, hogy az undorító.

:-D

2021. máj. 30. 16:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!