Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért lettek ilyen pökhendiek,...

Miért lettek ilyen pökhendiek, önteltek, rátartiak az átlagnál jobb nők?

Figyelt kérdés
A régi szép időkben bármelyik csajnál volt esélye az embernek, most aki az átlagnál szebb, fenn hordja az orrát, és olyan nagyképű hogy szarba se veszi az olyan srácot aki nem egy superman. Mitől lett ekkora arcuk? Mindez az instagram simpek meg tinder hibája?

2022. szept. 8. 19:29
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Átlagnál jobb nők? Az meg milyen? Én azt tapasztalom akármilyen kinézetű a pökhendiség erény.
2022. szept. 10. 09:14
 12/24 anonim válasza:
Igen. Tinder puncs es tarsai
2022. szept. 10. 10:22
 13/24 anonim válasza:
Lenézik a férfiakat.... engem nagyon sért mikor írok és még annyi sincs benne hogy visszaírjon valamit, akármit. Nevetséges.
2022. szept. 10. 10:29
 14/24 anonim válasza:

Nemrég volt egy tinderes esetem. Összematcheltem egy lánnyal, aztán újra megnéztem a képeit, hát nem estem hasra. Ráírtam, elkezdtünk beszélgetni, leírtam neki egy tök ártatlan sztorit, csattanóval.

Erre a válasz: "veled most mi van?"

Kérdezem: "miért?"

Ő: "ezt most minek írtad le nekem?"


Azonnal ment részemről a törlés. Felesleges ilyenekkel továbbmenni még akkor sem, ha már nagyon kell a p+nci.

2022. szept. 10. 11:54
 15/24 anonim válasza:
Tinderen csak ribizlik vannak , ilyen kényes fajtàk
2022. szept. 10. 11:56
 16/24 anonim válasza:
Azért mert sajnos ezt a hozott erkölcs nélküli példát kapják meg otthonról. Irreális elvárások kapcsolódnak az olyan picsákhoz akik semmit nem tudnak letenni az asztalra. Ha az számít mennyire feszes akkor neked is feszesíteni kell. De ezek a fiatal sunák meg olyan üresek a toronyban hogy átsüvít a szél a fejükön. Üdv a 21.században. Az ilyen picsákat kicsit meghülyíted pénzzel aztán dobod őket mint a taknyos zsepit.
2022. szept. 10. 14:19
 17/24 anonim válasza:

X évvel ezelőtt a te nézetedből :akkor hány éves is voltál?


A gyerekek felnőnek, kialakul az izlésük, igényeik minden téren. Fiatalabban pedig próbálkoznak tapogatóznak a fiúk és lányok egyaránt.


No, meg kinek mi a jó nő?


Nem kell ahhoz insta tollmutogatónak lenni, hogy számtalan kéretlen férfi keressen fel...


+online ismerkedést offolni kell, jobb a személyes, mert ott szavak nélkül is látod: nyitott-e feléd valaki, tetszik-e... Stb.


Jómagam is jobban preferálom a személyes ismerkedést. A hangsúly pedig az ismerkedésen van, nem a lyuk vadászaton.

Az a nő, aki sok ilyenbe futott, kiszúrja, megérzi, ha többet akarsz.


Gyors off.


Kevés az olyan ember, aki első sorban a külső "tetszik" után a szexuális gondolatokat félre teszi és a személyiségre, ismerkedésre megy.


Alapon jó emberismerő vagyok, a fasziknál pedig elég pár perc, kiderüljön mi játszódik le.


Ritka s tisztelem azokat, akik a kevés, ám kivételes férfiak csoportját erősítik.


Kinek mi a szép?


Mindegyik fél részéről kell az, hogy tetszik a másikuk.


Pl nálam nagyon specifikus külső-belső dolgok vannak.


Nem azért, mert pökhendi vagy öntelt vagyok... Egyszerűen elemeztem önmagamat az évtizedek alatt, mik jönnek be, milyen jellegzetes vonások, avagy azok kombói, milyen vagyok én s milyen személyiség jegyekkel vagyok kiegyensúlyozott, mik kellenek, milyen elvek, irányok, eszmék, hobbik... Stb.


Nagyon összetett a személyiség, nemhogy kettő ideális kombójára rálelni.


S igen, vannak beképzelt női rétegek is, ám aki csak olyanba futott, lehet el kellene gondolkodni önmagán.

Vagy akár lehet, tévesen ítélkezett, magára vette a dolgokat s egyszerűbb a másik nemet okolni... Stb


Itt is számtalan aspektus és opció létezik.


Azt is észrevettem: sok férfi nemű ember nem igazán elemzi, méri a dolgit, pl nem tudnak sokan olyan külső-belső tényezőket precízen megfogalmazni miéetekkel, hogy ki s miért illene hozzá, mit keres a másikban.


Sablon dumák olykor kicsúszik szájukon, ám semmi önmagához hű specifikus tényt nem tud felhozni sok faszi.


Rengeteg a tényező, kérdés is.


Mindenki a magának megfelelő személyt keresi.


Valakik tudatosan, valamik vakon tapogatózva.

2022. szept. 10. 20:26
 18/24 anonim válasza:
Imádom amúgy, hogy a férfiakat úgy jellemzi sok nő, mintha valamilyen állatok lennének csak. A SZENT nők, akik nem szexelnek egyáltalán, csak az igazival :P
2022. szept. 10. 20:35
 19/24 anonim válasza:

13-as, hol s mi módon is írsz rá a nőre? 😀


Bogózzuk ki az okát.


Pl. fb-on 99% ha idegen ír rám, akkor az vakon torpedósdit játszik.


Online ismerkedés azért bukta, mert ott csak 1-3kép vagy az se és a verbális kommunikáció létezik csak, ami mindössze 7%-ot ad ki a teljes kommunikációs rendszerből.


Személyesen távolról a szavak nélkül is ki lejet szúrni, ha tetszik egymásnak a 2 fél vagy sem, vagy csak egyikük sóvárog.


Egyértelmű, ha oda-vissza vannak jelek onnantól van esély az ismerkedésre. Az ismerkedésen a hangsúly, nem kell többre gondolni, ha több van az úgyis alakul.


No, neten nincs "előjáték" ott fejest ugrás van.


S jómagam sem szeretem, ha "megfejelnek" kéretlenül.


Ha társkeresőre gondolsz:

Fárasztó, ám x mennyiségű embernek jópofizva, finoman visszautasítgatni, s akik nehezen viselik, azok vulgáris reakciói még fárasztóbbak.


Anno, amikor kipróbáltam online, eleinte mindenkinek válaszoltam, ám annyit irogattam már, hogy főállásban is dolgozhattam volna fake társkereső profilként, hogy tartsuk az embereket az oldalon címszóval.


Munka, hobbik mellett azt vettem észre:ez nem mehet így tovább.

Megértettem miért is nem válaszolnak mások.


+ha talál valaki valakit arra fókuszál.


Nekem ez az ismerkedési forma off, sok szemszögből, és a pszichés marketingjét is sajnos ismerem ezen oldalaknak. Emberileg gerinctelen, ám marketingben jeles.


Töröltem magam, minden tény tudatában s 0 ember tetszett.


+ tudjátok azt, az agy ugyanúgy visszautasításnak dolgoz fel minden egyes fail ismerkedést,mintha a valóságban offolnának.


Lélekben, önbecsülésben töri ketté a reménykedő embereket, akik abban a tévhitben vannak "interneten könnyebb".

Csak egy illúzió, épp erre épülnek marketingben, vevőpszichológiában.


Sima platformokon próbálkozni... Nos, azt se tudod, akar-e párt vagy van-e neki, akar-e téged?


Pl fb-on írás van olyan személyes, mintha a privát zónába pofátlankodás, mintha házához elmennél, bekopognál.


Csak az internet annyira beitta magát a mindennapokba, hogy elfeledjük határainkat, helyes megoldásokat s lépéseket hogyan is kell megtenni.


Engem pl lázba hoz egy személyes ismerkedés.

Fiatalabbik tesóm mondogatta: miért nem írsz rá?


Pont azért, mert kövi alkalommal nem hazafele szúrjuk ki egymást, hanem a rendezvényen fel fogom keresni s vágyok arra a szívet dobogtató egymásra nézésre. Láttam testén, jött volna, de buszon voltam már.

Érdekes lesz :) Arról gondoskodom, hogy újra talizzunk, a férfias tényleges lépésre pedig vágyok.

Azaz a döntés lényegében az övé.


Több olyan eset volt anno is, hogy észrevettem másik csillogó tekintetét, ezért nem siettem el a helyszínről biciklivel, ahogyan szoktam. Mindig hagytam teret, lehetőségeg, visszább mentem vagy pl leültem, a kis szégyenlősökkel találkozgatott a tekintetünk.


Reakciójuk:

Bevörösödnek, zavarba jönnek... és elmennek, mert gyávák, nincs tökük.


Hiába tetszik, ha töketlen, tököt pedig ne a nőnek kelljen növeszteni, főleg ha megteremti a nyitási lehetőséget.


S ez csak pár pl.


Sokan rossz helyen próbálkoznak vagy nem is próbálkoznak.

2022. szept. 10. 21:07
 20/24 anonim válasza:

18-as, nem minden nő tagadja a szexet vagy témáját, ám mindennek megvan a helye,ideje.


S igen vannak olyan nők, akik ribizlik, vannak álszentek s vannak a magamfajták, akik helyén kezelik.


Ahogyan férfiaknál is megvannak ezen kategóriák.


Szeretem a szexet s a kapcsolat egyik alapja, a személyiség, kommunikáció... stb mellett.


Az első az, amit látsz a másikon az a külső/kisugárzás, majd a hangja, szavai, szókincse, stb s halad mélyebbre, személyiséget feltárva a beszélgetés.


A nő is igényli a szexet, az más kérdés, ki hogyan, kivel/mivel oldja meg.


Lehet akármilyen vonzó külsőre valami, nekem az kevés, hogy szexuális kapcsolatba lépjek.


A külső mellé kell a belső, egy olyan személyiség, aki vonzó számomra.


Ha minden oké s párkapcsolatról van már szó, akkor adok-kapok elven élvezem, ahogy jól érzi magát s én is.


Ám nem minden nő ilyen.


Ahogyan nem minden szingli nőben van tartás.


Pl jómagam szingliként is elég aktív vagyok, ám erre vannak huncutságok.


Nincs itt álszentség, hogy "nem kell szex" vagy "nő vagyok nem szexelek".


Ne forgassunk ki dolgokat, csakmert egy kis rész ki lett ragadva a teljes konextusából. Ahol a szex mellék téma, nem pedig fő téma, mint ismerkedés, hogyan nyisson egyik a másik felé.

2022. szept. 10. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!