Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért lettek ilyen pökhendiek,...

Miért lettek ilyen pökhendiek, önteltek, rátartiak az átlagnál jobb nők?

Figyelt kérdés
A régi szép időkben bármelyik csajnál volt esélye az embernek, most aki az átlagnál szebb, fenn hordja az orrát, és olyan nagyképű hogy szarba se veszi az olyan srácot aki nem egy superman. Mitől lett ekkora arcuk? Mindez az instagram simpek meg tinder hibája?

2022. szept. 8. 19:29
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Egy fárasztó segghülye picsa vagy csupán.
2022. szept. 10. 21:36
 22/24 anonim válasza:
Az a baj, hogy ma már az átlagos nők is ugyanezt játsszák, ugyanilyen stílusban (tisztelet a kivételnek, amiből egyre kevesebb van). Most már egy átlagos nő is jó eséllyel le fogja szarni a fejed, ha te is "csak" átlagos vagy, max. ideig-óráig érdekes leszel neki, aztán ha jön egy "jobb", "helyesebb", akkor lecserél. Elvárások persze vannak a részükről, legyél "jópasi", legyél bátor, humoros, intelligens, családcentrikus, legyen pénzed stb., mindenki csak Mr. Perfectet akarja.
2022. szept. 12. 19:45
 23/24 anonim válasza:
#13: "Lenézik a férfiakat.... engem nagyon sért mikor írok és még annyi sincs benne hogy visszaírjon valamit, akármit. Nevetséges." Ez szent igaz. Azzal jönnek, hogy azért nem tudnak neked válaszolni, mert olyan sok üzenetet kapnak, miközben ők maguk árulják el, hogy az üzenetek kb. 90%-a minősíthetetlen. Az a nagy büdös helyzet, hogy válogatnak, mert megtehetik, mindenki a legjobb pasikra hajt, és még az átlagos vagy az alatti nők is elhiszik, hogy nekik alanyi jogon jár egy ilyen faszi. Rengeteg kudarctörténetet olvastam már én is férfitársaimtól, nem hiszem el, hogy mindig mindent csak mi csinálnák rosszul. Mindegyikünk rosszul lövi be a célcsoportot, mindegyikünknek rosszak a fényképei, egyikünk sem tud normálisan, érdeklődő módon írni? Ez így nevetséges. Nekem sem sűrűn írnak vissza, megjelölgetésekre sem reagálnak (pedig pl. Fb társkeresőn is több tucat nőt megjelöltem), az abszolút kedvenc nálam az a tyúk volt, aki egyedülálló anyukaként hirdette magát az egyik oldalon. Írtam neki, mert szimpatikus volt, és tudod, mi volt a reakciója? Még arra sem méltatott, hogy visszaírjon, csak egy rendszerüzenetet kaptam, hogy "X. Y. nem akar veled beszélni". Azonnal le is tiltottam a p.icsába, keressen akkor valakit a kölykei mellé, legalább annyit odaböffentett volna, hogy "bocs, de nem vagy az esetem". És az a legszomorúbb, hogy sokszor pont az átlagos külsejű, kedvesnek tűnő nők viselkednek a legbunkóbb, legaljasabb módon.
2022. szept. 12. 19:55
 24/24 anonim válasza:
Szerintem szard le a tindert! Ezek a lányok már el vannak kényeztetve annyira, hogy bármint megadhatsz nekik az se elég! Én 140.000 fős városba élek már vagy 5 éve és nem találok egy normális nőt, már egy ideje nem is keresem, Roszlányokhoz járok... csak gumiba, csók nincs, minden higéniára odafigyelve, sokszor sokkal jobb mint egy barátnő, legalább változatos, ha hosszú távon nézed olcsóbb is :)
2022. szept. 17. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!