Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fizikai munkással nem álnak...

Fizikai munkással nem álnak le az egyetemista, diplomás lányok már a kereseti különbség miatt sem? 22/f

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy nem tudnak felnézni szerintem egy olyan férfira aki kevesebbet keres náluk.

#fizetés #Diplomás lányok #Fizikai munkás srác
2023. márc. 19. 18:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim válasza:
*közmunkás
2023. márc. 20. 06:40
 12/71 anonim válasza:
Attól függ, mi az a fizikai munka és milyen ember. Nem jelenteném ki így kategorikusan, hogy nem állnék szóba vele, mert fizikai munkás.
2023. márc. 20. 07:32
 13/71 anonim válasza:
#10 nem az volt a felvetés, hogy az iskolázatlan emberek nem érdeklődhetnek a művészetek iránt. Lehet akármilyen kedves, aranyos ember valaki akinek a 8 általános sincs meg és közmunkázik, a jövőre való tekintettel nyilván inkább azzal ismerkedne szívesen egy nő, akinek diplomája van
2023. márc. 20. 07:46
 14/71 anonim válasza:

Én diplomás nőként nem nézem milyen végzettsége van a másiknak, az számít, hogy eltudjak vele beszélgetni értelmesen, ahhoz meg nem szükséges diploma. A fizetés része meg abszolút nem érdekel, nem azért keresek párt, hogy eltartson.


Illetve akik jártak egyetemre, tudják jól, hogy mennyi olyan ember van akiknek soha nem adnának a kezébe diplomát mégis lett nekik :D

2023. márc. 20. 08:40
 15/71 anonim válasza:

Ez hülyeség, egyrészt nem a keresetkülönbség miatt...

(Különben is, manapság egy fizikai melós sok esetben simán jóval többet keres, mint egy diplomás,főleg ha utóbbi nő...)


A közöz téma, szellemi érdeklődés sokkal lényegesebb!!!!

A legtöbb fizikai munkás nem túl okos, és velük teljesen más a kommunikáció...

Van persze okos is köztük, aki egyszerűen csak rajong a szakmájáert, azért nem tanult tovább, amúgy van esze... De ők vannak kevesebben....



Amúgy ismerek egy csajt, aki már vagy 5 egyetemet elvégzett, munkahelye alig, 3 gyereke van, és a férje szobafestő... Azért annyit súgok, hogy nem a legbutább szobafestő.... Tök jól elvannak egymással.

2023. márc. 20. 08:40
 16/71 anonim válasza:

"kereseti különbség"

. Most arra gondolsz, hogy egy diplomás óvónő, ügyintéző a felét sem keresi annak, amit pl. egy burkoló, villanyszerelő, kőmüves stb.? Az nem feltétlenül probléma.

2023. márc. 20. 09:08
 17/71 anonim válasza:
Szeretem amikor ismerkedéskor az első kérdések között befigyel, hogy “Milyen diplomád van?”. Én csak visszakérdezek, hogy mim? Egyből látom azt az undort az arcokon, hogy na egy tanulatlan paraszt. Beszélgetek velük egy kicsit és a végén valahogy mindig oda lukadunk ki, hogy ők érzik magukat hülyének mellettem. Rengeteg olyan diplomás ember van akin ámulok, hogy hogyan kaphatta meg.
2023. márc. 20. 09:15
 18/71 anonim válasza:
17: egy válaszban fényezni magad és savazni a diplomásokat? Ez igen!
2023. márc. 20. 09:18
 19/71 anonim válasza:
Semmi savazás nincs benne. De ahogy látom a Te személyedben is egy érzékeny diplomás emberkét köszönthetünk aki lealacsonyítóan néz a diplomával nem rendelkező személyekre. :)
2023. márc. 20. 09:24
 20/71 anonim válasza:

10


Hát persze 🤣


Közmunkából majd megveszi a müpa / koncertjegyeket, mijor az éhenhalásra sem elég az az összeg.

2023. márc. 20. 09:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!