Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fizikai munkással nem álnak...

Fizikai munkással nem álnak le az egyetemista, diplomás lányok már a kereseti különbség miatt sem? 22/f

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy nem tudnak felnézni szerintem egy olyan férfira aki kevesebbet keres náluk.

#fizetés #Diplomás lányok #Fizikai munkás srác
2023. márc. 19. 18:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim válasza:

A férjemnek 2 diplomája van és nettó 350-et keres. Én EV vagyok, csak szakmám van és 800+ keresek.

Szóval ez hülyeség.

2023. márc. 20. 10:32
 22/71 anonim válasza:

"De egyébként van ismerősöm, aki közmunkát, a 8 általános sincs meg neki, de komolyzenei koncertekre jár a MÜPA-ba, meg képzőművészeti Kiállításokra a Magyar Nemzeti Galériába."

Ezt egy picit túlszínezted. :-D

2023. márc. 20. 10:34
 23/71 anonim válasza:
De fizikai munkás srácként mi bajod van a nem egyetemista csajokkal? Ők miért nem jók?
2023. márc. 20. 10:51
 24/71 anonim válasza:

Én rohadt sok egyetemista /egyetem végzett csajt látok, akik fizikai munkás férfival járnak.


Van olyan is igen, akinek számít a diploma, de nem hiszem hogy ez a jellemző.

2023. márc. 20. 11:06
 25/71 anonim válasza:
A kérdés is rossz, sok esetben egy diplomás kevesebbet keres mint egy fizikai melós. Viszont ha a férfi jóval kevesebbet keres mint egy nő(teljesen függetlenül attól, hogy kinek milyen végzettsége van), akkor általában az instant red flag a nőknél, persze itt is vannak kivételek.
2023. márc. 20. 21:22
 26/71 anonim válasza:
Két diplomás nőként nem állnék le melós férfival. Nekem nem jön be az az életvitel, hogy a párom mellettem mást se csinál, csak melózik, eszik, alszik, meg panaszkodik a munkájáról. Nem érdekel, ha többet keres pl egy tanárnál. A diplomás szót az emberek (jelen esetben is szinte az összes válaszoló) azonosítja a jó anyagi helyzettel. Szívesebben jönnék össze egy 200ezret kereső tanárral, mint egy 500ezret kereső vízvezetékszerelővel. Nekem egy kapcsolatban szükségem van az intellektuális környezetre.
2023. márc. 20. 21:36
 27/71 anonim válasza:
26: egyetértek. Nem fogom elmagyarázni miért, a másik oldal csak belekötne. Az meg nem érdekel.
2023. márc. 20. 21:39
 28/71 anonim válasza:
Nagyon-nagyon szégyellje magát, aki nem ismerkedne nála alacsonyabb iskolai végzettség rendelkező emberrel! Miért fontos az iskolai végzettség, bammeg?
2023. márc. 20. 21:59
 29/71 anonim válasza:
26os leírta hogy miért. Egy értelmiségi nőnek nem imponál az az életforma hogy lacika a 12 órás kőműves műszak után hazajön, bezabál, aztán beül a tv elé meccset nézni meg meginni a napi söröcske adagját. Ha végzett akkor elpanaszolja hogy józsinak a k.rvaanyját mert megint összeszarta a közös toitoi wc-t. Másnap kezdi elölről.
2023. márc. 20. 22:06
 30/71 anonim válasza:
29: így kerek a világ
2023. márc. 20. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!