Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fizikai munkással nem álnak...

Fizikai munkással nem álnak le az egyetemista, diplomás lányok már a kereseti különbség miatt sem? 22/f

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy nem tudnak felnézni szerintem egy olyan férfira aki kevesebbet keres náluk.

#fizetés #Diplomás lányok #Fizikai munkás srác
2023. márc. 19. 18:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim válasza:
Ez egy sztereotípia, de nem igaz, 29-es! Valaki már leírta, hogy ismer MÜPA-koncertekre járó közmunkást.
2023. márc. 20. 22:11
 32/71 anonim válasza:
Senki nem mondta hogy kivételek nincsenek. Azonban erősen kétlem hogy a közmunkás bevételéből sok művészeti programra futná. Éhenhaláshoz elég az az összeg kb. A helyedben nem hinnék el mindent amit ideírnak, pláne egy ilyen megosztó témában
2023. márc. 20. 22:14
 33/71 anonim válasza:

31: ha valaki nem tudja elválasztani a személyes tapasztalatát, attól, hogy mi az átlagos vagy általános; az eleve nem túl magas IQ-ra vall.


Az egy L az állni szóban eleve tro..kodásra utal a kérdésben. Vissza kellett javítania a prediktív ajánlását.

2023. márc. 20. 22:17
 34/71 anonim válasza:

Amúgy nem kaptál röhögőgörcsöt, miközben ezt leírtad?


„MÜPA-koncertekre járó közmunkás...” :D

2023. márc. 20. 22:18
 35/71 anonim válasza:
#26 vagyok - Az a baj, hogy néhányan szándékosan csak provokációból írnak ki ilyen kérdést, de a sok irigy, iskolázatlan munkás kapásból rávágja, hogy "BuMzI tAnÁrOk CsAk 200EzReT kErEsNeK hAhAhAhA". Nem jut el a tudatukig, vagy csak élből elutasítják a gondolatot, hogy valaki tanulni szeretne, fejleszteni magát, kibővíteni a tudástárát. Arról nem is beszélve, hogy ha statisztikát kéne nézni arról, hogy az egyetemet vagy a szakmunkásképzőt végzettek keresnek jobban és/vagy élnek jobb életkörülmények között, egyértelműen a diplomások vezetnének. Viszont nyilván mindig egyből a tanárok példájával kell kapálózni, mással nem tudnak. Ettől függetlenül szerintem ne hasonlítsuk össze a két életpályát, felesleges. Szélsőséges példák lehetnek mindkét oldalon, de inkább nézzük általánosságban a dolgot, hiszen úgy az ésszerű.
2023. márc. 20. 22:21
 36/71 anonim válasza:
35 tűpontos 👌
2023. márc. 20. 22:28
 37/71 anonim válasza:

Nagyon gyorsan fel lehet oldani ezt a két oldalt:

A legtöbb oltatlan nem akar oltott párt.

2023. márc. 20. 22:31
 38/71 anonim válasza:
Na már csak ez kellett, hogy valaki felhozzá az oltás témát. Innentől lesz csak igazán izgalmas.
2023. márc. 20. 22:36
 39/71 anonim válasza:
Én NEM oltattam be magam, mert senki nem kötelezhető rá! Érted? SENKI!
2023. márc. 20. 22:39
 40/71 anonim válasza:
BILLLGÉTSSSZ!!! Belénk ültette a csipszet!!!! Jönnek a gyíkemberek!!!!
2023. márc. 20. 22:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!