Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fizikai munkással nem álnak...

Fizikai munkással nem álnak le az egyetemista, diplomás lányok már a kereseti különbség miatt sem? 22/f

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy nem tudnak felnézni szerintem egy olyan férfira aki kevesebbet keres náluk.

#fizetés #Diplomás lányok #Fizikai munkás srác
2023. márc. 19. 18:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim válasza:
Én többdiplomás vagyok, ennek ellenére keveset keresek (mivel a munkám nagy része ingyenmunka). Nem a pénz miatt nem állnék le veled. Pontosabban de, de nem úgy, ahogyan te gondolod. A tanulatlan emberek többségének kizárólag a pénz az istene és mindent abban mér. Nem lehet vele értelmesen beszélni semmiről, ami nem anyagias vagy primitív dolog. Tisztelet a kivételnek. Van ilyen diplomásban is, de közöttetek összehordta a szemetet rendesen a szél és sajnos nemcsak a karrieretekben vagytok minimalisták és egydimenziósak. Nagyon kevés ember van közöttetek, aki nem azért tart ott, ahol, mert lusta és buta. Őket nagyítóval kell keresni, a többire meg nem vagyok kíváncsi.
2023. márc. 23. 13:49
 52/71 anonim válasza:
51: ez az én elvem is nagyjából.
2023. márc. 23. 14:11
 53/71 anonim válasza:

Biztos, hogy vannak ilyenek is, de elég sok diplomás nyelveket beszélő nőt látok alacsonyabb végzettségű férfival. Mondjuk hozzáteszem, ezek a férfiak jóképűek és/vagy többet keresnek a párjuknál.

Egyébként nem akarok bunkó lenni, de jókat mosolygok diplomásként az olyan nőkön, akik nem hajlandó munkással összejönni. Egy átlag (humán) diplomás nőnek mégis mire fel vannak ekkora elvárásai?:) Jobb esetben makognak valamit borzasztó kiejtéssel angolul, megismétlik, amit olvastak, és nagyjából ennyi. Ja meg eljárnak futni, ami természetesen egyáltalán nem látszik rajtuk (hisz nem is az a céll!!). Ja meg kiposztolják, melyik 56 regényt olvasták el!

Egyszerűen nem látom, hogy egy az átlag humán diplomás annyira kiemelkedne bármiben is. Elég megnézni itt is, milyen butácskák az ide író diplomás nők, pl. szánsájdollka meg a hasonlók.

2023. márc. 31. 13:01
 54/71 anonim válasza:

Szerintem meg az a vicces, hogy ha diplomás nőről van szó, akkor mindenki azt hiszi, hogy a nők csak szabad bölcsészetből vagy filozófiából képesek diplomát szerezni. Így jön az a sztereotípia, hogy a diplomás nők -idézem- "Jobb esetben makognak valamit borzasztó kiejtéssel angolul, megismétlik, amit olvastak, és nagyjából ennyi. Ja meg eljárnak futni, ami természetesen egyáltalán nem látszik rajtuk (hisz nem is az a céll!!). Ja meg kiposztolják, melyik 56 regényt olvasták el!" Én nem csinálom egyiket se. :)

2 diplomám van, egyik sem a fent említett fajták közül, és köszi de NEM, nem fogok munkás emberrel összejönni. Előttem már sokan kifejtették, hogy miért, nem fogom újra leírni. Továbbra is kiemelném, hogy a diplomás férfiak közül se mindenki szent, köztük is vannak hülyék. Viszont hadd döntsem már el én, hogy kivel akarok együtt lenni, és kivel nem. Továbbra sem az anyagiakon van a hangsúly, ha még mindig nem sikerült volna felfogni.

2023. márc. 31. 13:12
 55/71 anonim válasza:
51-es válaszolóval értek maximálisan egyet, osztom a véleményét.
2023. ápr. 8. 14:35
 56/71 anonim válasza:
55: F/N vagy?
2023. ápr. 8. 14:37
 57/71 anonim válasza:
Nő vagyok. 55-ös válaszoló.
2023. ápr. 8. 20:30
 58/71 anonim válasza:

57: érdekelne, hogyan éled meg, azt az elvet, amit az 51. felvázolt.


56.

2023. ápr. 8. 20:37
 59/71 anonim válasza:

Úgy, hogy én is olyanokkal ismerkedem, akik szintén jártak vagy járnak Egyetemre.


57-es válaszoló.

2023. ápr. 9. 15:32
 60/71 anonim válasza:
59: az kevés, sajnos.
2023. ápr. 9. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!