Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet találni valamelyik...

Lehet találni valamelyik társkeresőn olyan nőt aki csak szexpartnert keres de nem bonyolódna bele egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol kell keresni?Most nem a prostikra gondolok hanem egy átlag nőre aki csak úgy kedvtelésből keres partnert.

dec. 15. 23:22
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:

Be lehet állítani hogy mit keresel kb mindenhol.

És vannak akiknek alkalmi van beállítva, ilyen egyszerű.

Persze hogy épp veled feküdjön le az már nem olyan egyszerű

dec. 15. 23:23
 2/34 anonim válasza:
Az a baj, hogy egy nő a való életben is egy csettintésre azonnal talál dugásra x pasit, és nem kényszerül rá arra, hogy társkeresőn/szexpartnerkeresőn nézelődjön. Jó, mondjuk aki falun él és/vagy egyedülálló anyuka stb., annak nőként is kicsit nehezebb, de szerintem egy nő nem nagyon fog neten szexet keresni, max. egófényezést, unaloműzést.
dec. 15. 23:26
 3/34 A kérdező kommentje:
Nézegettem társkeresőket de rengeteg ezeréves hírdetés van.Inaktív profilok vannak csak szinte...Aki aktív az meg csak beszélgetni akar meg csak komoly kapcsolat...
dec. 15. 23:31
 4/34 A kérdező kommentje:
De egyébként ezek a "komolyak" sem mindig méltóztatnak visszaírni.Van aki évek óta keresi a párját nő létére,azért az szerintem durva.
dec. 15. 23:34
 5/34 anonim válasza:
Nem nagyon fogsz találni ilyet, mert ha egy nő szexet akar, nagyon könnyen talál társkereső oldal nélkül is. Mindig van a közelében 1-2 barát, kolléga, aki csak az alkalomra vár. Valószínűleg közülük fog választani. Ha mégis megjelenik társkeresőn, rögtön rárepül 50 férfi. Nem valószínű, hogy pont téged választ majd.
dec. 15. 23:40
 6/34 A kérdező kommentje:
Találtam startaprón alkalmi partnert többet is akikhez járok,de az nem ingyen van...ennyi erővel prostizhatok is.Csak az a gond hogy nem sz*rok aranyat hogy ez így menjen örökké.
dec. 15. 23:49
 7/34 A kérdező kommentje:
Hát mindegy akkor ez ennyi.Köszi a válaszokat.
dec. 15. 23:50
 8/34 anonim válasza:
Tinder, Badoo, ezek mind erre vannak kitalálva, csak mondom :D
dec. 16. 00:13
 9/34 A kérdező kommentje:
Azokat még nem próbáltam,köszi a tippet.
dec. 16. 00:54
 10/34 anonim válasza:
Nincs ingyen szex ott sem
dec. 16. 01:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!