Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet találni valamelyik...

Lehet találni valamelyik társkeresőn olyan nőt aki csak szexpartnert keres de nem bonyolódna bele egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol kell keresni?Most nem a prostikra gondolok hanem egy átlag nőre aki csak úgy kedvtelésből keres partnert.

dec. 15. 23:22
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
Badoo.
dec. 16. 01:37
 12/34 anonim válasza:
Minden ilyen oldal rettenetesen drága. Nem éri meg .. pénz lehúzás
dec. 16. 08:33
 13/34 anonim válasza:
Badoo-n is csak egy rakás unatkozó csaj van, aki maga sem tudja, hogy mit akar, vagy csak egoboostban gondolkodik, vagy komolyat keres, netán olyan irreális énképpel és elvárásokkal rendelkezik, hogy képtelenség bármit is kezdeni vele. A Tinderről nem tudok nyilatkozni, azt még nem próbáltam, de szerintem amelyik nő csak szexet akar, az jó eséllyel nem társkeresőn fogja ezt keresgélni. Ahogyan előttem is írták, a legtöbb nő környékén ólálkodik azért annyi pasi, hogy ha dugni szeretne, akkor talál magának közülük valakit, vagy elmegy valami szórakozóhelyre, és felszedeti magát valakivel.
dec. 16. 10:02
 14/34 anonim válasza:

Nem értem miért panaszkodsz. Ha jól nézel ki, akkor biztos találsz te is nőt.



Gondolom nem, így nehezebb.. :)

dec. 16. 10:14
 15/34 anonim válasza:

Én itt láttam fiatal lányokat akik írták hogy csak szex kell. meg unják a komoly kapcsolatot. Régebbi kérdések nyilván. szórakozóhelyen keress!


21/f

dec. 16. 16:33
 16/34 A kérdező kommentje:
14 es válaszoló: Nem mondom hogy jól nézek ki de nem vagyok annyira ronda sem hogy ne legyek egyiknek se bejövős.Inkább az a baj hogy akiknek bejövök azok megmondják hogy vagy komoly kapcsolat vagy semmi,mert ők nem Qrvák...Ez szokott lenni a válasz.De nekem már vége van egy hosszú kapcsolatomnak és eldöntöttem hogy többet nem akarok ilyenbe belebonyolódni...Aki meg vevő erre az szinte mind pénzre megy.
dec. 17. 10:12
 17/34 anonim válasza:

Szerintem ha van lehetőséged, akkor inkább menj el egy szórakozóhelyre. Hidd el, hogy sok nőnek csak a szája nagy, hogy ők nem krvák, de nekik is vannak szexuális igényeik, és ha úgy adódik, akkor mindent megcsinálnak akár egy italért is. Ugyanez van a társkeresőkön is, szerintem simán szétteszik a lábukat, ha találnak egy olyan kandúrt, hiába próbálták megjátszani a jókislányt.

A másik lehetőség az, hogy szexpartnerkeresőn nézelődsz, bár ott is rengeteg a kamus meg az unatkozó emberke, vagy az olyan, aki csak pénzért csinálja. Szerintem amelyik nő kamatyolni akar, az nagyrészt nem neten fog keresgélni, átlagos vagy annál jobb kinézettel már találhat magának dugópajtit az életben is. Egyébként meg sajnos tényleg az van, hogy aki a neten van, az leginkább csak prosti.

dec. 17. 10:22
 18/34 anonim válasza:

16. "Nem vagyok annyira ronda."


De különleges sem, bocsi. Egy nő aki szexet keres, megkaphat akárkit.


Nyújtsd valamit, akkor el fog indulni a dolog. Tanulj jó technikákat, mert dugni bárki tud!

dec. 17. 12:25
 19/34 anonim válasza:
Ha a nem különleges pasikra nem buknának a csajok, akkor nem látnál pl. a metrón több tucat párt, ahol a pasi nem totál modell alkat.
dec. 17. 16:33
 20/34 anonim válasza:

19. De itt szexről van szó, a kapcsolat tökre más.


Szexkapcsolatnál magasabbak az igények.

dec. 17. 16:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!