Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet találni valamelyik...

Lehet találni valamelyik társkeresőn olyan nőt aki csak szexpartnert keres de nem bonyolódna bele egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol kell keresni?Most nem a prostikra gondolok hanem egy átlag nőre aki csak úgy kedvtelésből keres partnert.

dec. 15. 23:22
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Jaa igazad van. Minden ronda pasinak csak egy szexpartnere volt egész eletében.
dec. 17. 17:00
 22/34 anonim válasza:

21. De és mit tudnak nyújtani? Ez itt a lényeg.

Dugni bárki tud, mint írtam. 🤷🏻‍♀️

dec. 17. 18:13
 23/34 A kérdező kommentje:

Vagyis a legrusnyább csajnak is a legalfább,legkülönlegesebb férfi kell?Meg MÉG nyújtsak is valamit egy szexkapcsolatnál?Érdekes hozzáállás.Szerintem akkor inkább marad a kp🤣🤣Aztán majd ha megunom keresek párkapcsolatot.Amúgy igen dugni bárki tud,de ez oda vissza igaz...A fontosabb lyukakat minden nő ugyanúgy képes

használni...Akkor ez tényleg ennyi🤣🤣Semmi nem kell nektek csak egy kis pénzecske aztán már szolgálatra kész vagytok ha amúgy ápolt a csávó,többi duma...

dec. 17. 21:45
 24/34 anonim válasza:

23. Nem igazán az én asztalom, nekem párom van. Nincs az a pénz, amiért a gerincem eldobjam, de te tuti ismersz, kis durcika.



Egyébként akkor mit is tudsz nyújtani a szexben? Kíváncsi vagyok, írd már le.


Vagy te kalandot akarsz, egy éjszakás szexet? Mert ahhoz nem kell semmilyen tudás. A hosszabb szexkapcsolatban nyújtani is kell valamit, különben a nő pattintani fog egy olyanért aki jó az ágyban és kielégíti. :)

dec. 17. 23:13
 25/34 anonim válasza:
Vagy a férfi unja meg, mert a nő nem jó az ágyban. Mindig csak a duma megy. De teljesítmény 0. Kedves utolsó:) azért nem kéne ennyire elszállni.
dec. 26. 09:37
 26/34 anonim válasza:

25. Én napi 2-3 szexet szeretnék, de nem élek a párommal és sajnos nem mindig tud összejönni külső tényezők között.

Szeretem orálisan kényeztetni és kb mindig a számba megy el.


Szóval. 🤷🏻‍♀️


Szerintem nem vagyok elszállva, odaadó vagyok.



De a kérdező azóta nem írta le, mit tud nyújtani. Gondolom dug mint a varrógép és ennyi. Bruh..

dec. 26. 10:54
 27/34 anonim válasza:
Erre én nem voltam kíváncsi. Úgy éled a szexuális életed ahogy akarod.
dec. 26. 11:39
 28/34 anonim válasza:
Most is csak a felsőbbrendűségi szöveg megy, közben meg nem is tudsz érdemi választ adni.
dec. 26. 11:40
 29/34 anonim válasza:

27,28


Azt írok le amit akarok. Ti is dicsekedtek mindig mindennel. 😂


Nem írtam hogy felsőbbrendű vagyok, csak igyekszem mindent megadni a másiknak, közben adok is magamra és odafigyelek a testemre is. Aki ezt nem teszi meg, az igénytelen és lusta.



Adtam érdembeni választ.

Ha jól néz ki, vagy nagyon jó a szexben, fog találni valakit. De ha béna az ágyban, nem lesz rá kíváncsi senki. :)


Te mit teszel meg egy nőért? Te sem mered leírni? 😂😘

dec. 26. 11:56
 30/34 anonim válasza:
??
dec. 26. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!