Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet találni valamelyik...

Lehet találni valamelyik társkeresőn olyan nőt aki csak szexpartnert keres de nem bonyolódna bele egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol kell keresni?Most nem a prostikra gondolok hanem egy átlag nőre aki csak úgy kedvtelésből keres partnert.

dec. 15. 23:22
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Ki a francot érdekel a te szexuális életed?
dec. 26. 15:03
 32/34 anonim válasza:

31. Szegénykém.


Úgy tudtam szabad országban élünk. Leírtam a véleményem.


Legyél helyes, vagy legyél rohadt jó az ágyban. De senki nem fejtette ki, hogy milyen is. Akkor úgy tűnik ezért fáj az igazság?

dec. 26. 15:30
 33/34 A kérdező kommentje:
Mi történt itt mióta nem voltam te jó ég :D Hát azt csak úgy tudod meg mit nyújtok az ágyban hogyha kipróbálod milyen velem.De most itt nem erről volt szó hanem hogy a nők többsége vagy komoly kapcsolatot akar vagy semmit,többsége a pénzre megy...Nem a szexuális teljesítményemmel van a baj...Nem is tudja mit nyújtok az ágyban mert nem jutunk el odáig.Itt a feltételekkel van a gond.Nagyok az elvárások a nők részéről.De sajnos nem tudod értelmezni a kérdést azért vergődsz mint hal a vízparton :D
dec. 26. 16:27
 34/34 A kérdező kommentje:
Egyébként a volt párommal megvolt a napi 3 szex többnyire.Sok év alatt sosem panaszkodott hogy szar lennék az ágyban :D kitapasztaltuk kinek hogy jó meg ki mit szeret,kinek mi tetszik,mi a kedvenc aztán úgy csináltuk.Ha 2 ember ráérez egymásra nem egy ördöngősség teljesítményt nyújtani...nem, nem csak annyi hogy dugom mint a varrógép :D
dec. 26. 16:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!