Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó van a családotokban?

Milyen autó van a családotokban?

Figyelt kérdés
Milyen autó van a családotokban? Meg vagytok elégedve vele? Mennyit költötök rá havonta? Mi lenne a szívetek vágya, amivel megelégednétek?
2019. szept. 1. 19:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Volkswagen Golf. Meg vagyok vele elégedve. Nem tudom, mennyit költünk rá, egy kocsi fenntartása sosem olcsó, de eddig még nem volt váratlan költsége (értsd: nem ment tönkre semmi, nem törtük össze, stb)
2019. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Szürke.
2019. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Ford fuison 9 éves, és egy 13 éves Suzuki. Mind a kettőre eddig csak a műszaki vizsgákra és olaj cserére költöttünk. A Suzukit jövőre tervezzük lecserélni egy fiatalabbra.
2019. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Opel astra G, illetve egy Ford mondeo.

Az astrát én vettem saját pénzemből és én is hoztam helyre. eleve úgy vettem meg hogy nem működött a hűtése plusz a vízpumpa is széjjel volt benne esve. A motor nem volt megfőzve be is indult de nem járathattuk pár percnél tovább. Azt nekem 200 ezerért adta oda az előző gazdája, ezen kívül voltak még hibái, de úgy voltam vele hogy hobbi autószerelőként hozzáteszem nem a szakmám, és sosem dolgoztam benne csak hobbiból szeretek autókon dolgozni és amit így maszekba megtanultam azt alkalmazom de csak saját autót javítok pont ezért mert felelősséget nem merek bevállalni.

Egyébként én vállaltam hogy helyre hozom, segítség adva volt mondták a hozzáértő ismerőseim hogy segítenek és megéri foglalkozni vele ha motorilag rendben van meg a kasznija jó állapotban van. Rozsda nem volt rajta ez volt a nagy mázli, egyébként 200 ezret költöttem rá kapásból abba benne volt az olajcsere vezérlés csere, szűrők cseréje meg még pár kisebb alkatrész és ennyi volt. Az autó azóta is hibátlanul üzemel, ki is van használva, nincs semmi baja. Egyedül még 1 évvel később új gumi garnitúrát vettem rá és ennyi.

A mondeo az apám autója amit anyám is használ, néha én is elviszem pár körre ha lusta vagyok kiállni az udvar leghátsó részéről ami picit macerás főleg ha csak a város másik felébe kell elgurulnom pár percre. Meg egyszer vittem el a modneot egy nagyobb útra akkor apámnak kellett az astra mert kombi és annyi cuccot vitt magával amihez az kellett. Egyébként a Mondeo sem rossz, az is elég jól bírja a strapát.

2019. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Opel Vectra és egy Suzuki Swift
2019. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
V.Golf
2019. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

Egy Seat ibiza 1.4 meg egy Audi a3 (2007) 2.0 tdi

Meg vagyunk velük elégedve, használt autót vásárolni elég lutri, de nem kapkodtuk el a dolgot, és alap kicserélési dolgokon nem volt velük komolyabb gond.

Vannak hibáik de motorilag tökéletesek.

Havi 20-30 körül van a 2 autó üzemanyaga.

Nincs szívem vágya autó úgy, szoktam viccelni férjemnek mindig ha egyszer olyan gazdagok leszünk hogy nem tudunk mit kezdeni a pénzzel akkor veszünk egy Subarut és építgetjük és versenyezni járunk :)


Van persze álomautó ,de nem reális szinten.

2019. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem a jövedelmeik alapján választottak autót a családtagjaink, fontosabb volt egy megbízható, jól összerakott autó.

2008 Suzuki Sx4 1.5,(nekem 2011 Honda Civic 1.8), akkor egy 2009 Fiat punto 1.4T-jet


Van egy 3000-es dízel Audi is, de az más kategória, nyilván többe kerül szervizeltetni, mint egy szívómotoros autót.


Nagy problémák nem voltak a közeli családtagok autóival, kötelező cseréken kívül más nem volt.


Egy 2019es Mazda 6-al kiegyeznék.

2019. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
Van egy Skoda Favoritom. Elvisz A-ból B-be, ritkán kell etetni, meg néha kér pluszba valami fémkupacot is, amit alkatrészeknek hívnak. Ha ez elég az elégedettséghez, akkor igen, elégedett vagyok.
2019. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

F Astra si motorral, '95-os. Iden atesett az elso lakatolason es futomu felujitason. Ezek mar korabol adodo dolgok. Apume ez az auto, en beszeltem ra, mert nagyon szeretem ezt a tipust :3

10 evig ilyene volt, utana h astra es azt valtotta vissza F-re. Nem veletlenul. Elegedettek vagyunk vele.



Nekem egy Toyota Yarisom (I.gen) van, elso auto, mostanaban kell majd vezerlest cserelni. Lancos, szval kicsit dragabb lesz, de utana jo par evig ugysem kell ra kolteni es nyugodt lehetek, hogy nem veri szet magat... :D szeretem amugy, varosba tokeletes tars, de hosszabb tavon is megallja a helyet. Nem egy erogep, de megbizhato.


Mellette van egy hobbi autom, egy Astra GSi. Na, o mar mas teszta. Sokadik tulaja vagyok, az elozoek kb csak hasznaltak, hosszu ido ota en vagyok az elso, aki torodik is vele... De meg igy is imadom, nagyon regi vagyam volt es buszke vagyok ra, hogy elertem. Nem kerdes, hogy ez a kocsi a szivem vagya es nagyon jo erzes, hogy el is ertem. :)


De elnek meg egy Kadett GSit is... :D


22/L

2019. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!