Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó van a családotokban?

Milyen autó van a családotokban?

Figyelt kérdés
Milyen autó van a családotokban? Meg vagytok elégedve vele? Mennyit költötök rá havonta? Mi lenne a szívetek vágya, amivel megelégednétek?
2019. szept. 1. 19:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
BMW
2019. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

B Corsa és Punto II.

Kell költeni mindkettőre, általában 1-1 tank benzin havonta. A Punto kb 1,5 literrel kisebb átlagfogyasztással elvan ( fő oka az, hogy ezzel megyünk a hosszabb utakra)

A Punto bő 7 éve van meg kb 40ft/km a fenntartása, A Corsa lassan 5 éve, annál kb 50ft/ km , ezekben a benzin és a szervíz van, a biztosítás, adó nem

2019. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Az álom kimaradt:

Fiat 500 és egy multipla :-) a multi már elérhető, de az 500 ára jóval az felett van amennyiért hajlandó vagyok autót venni. Majd 10 év múlva :-)

Konkrétan csere csak akkor, ha kidőlt alolunk véglegesen valamelyik

2019. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Új Ford Fiesta és új Ford Mondeo, üzemanyagon kívül nem nagyon kell költeni egyikre se. De az én álomautóm inkább egy Mercedes W212, azzal már elégedett lennék.
2019. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Scirocco MKIII

Astra G

Corsa B

Hilux

Fabia

Scania

Massey Ferguson

Case-IH


5 emberre

2019. szept. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ja és alapvetően mindegyikkel meg vagyunk elégedve. A tőle elvárhatót hozza mindegyik.

A havi költés általában kimerül a kötelező karbantartásban és a futás alapján várható nagyobb alkatrészek cseréjében (pl. Kettőstömegű vagy éppen porlasztó és hasonlók)


Szívem vágya egy Scirocco facelift R, de az jelenleg elég távoli más tervek miatt.

2019. szept. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Édesanyámnak egy Mitsubishi Spacestar, apukámnak egy régi Opel Astra F, egy Dacia Duster meg egy Mitsubishi Pajero (5ajtós).


Én főleg az anyukámét használom (nekem csak motorom van/volt, néha 2 egyszerre), apukám egyiket sem adja oda (pedig még sose volt balesetem se autóval se motorral), így csak ezt ismerem alaposabban. Szerintem mindennel együtt idén 3-400 ezer volt rá költve, mostanában volt ABS-hiba, ami elég drága volt. Amúgy szerintem évi 200 ezer biztosítással meg adóval meg kötelező szervizekkel + egyéb apróságokkal együtt. Teljesen meg vagyunk vele elégedve, nagyon megbízható kis kocsinak bizonyult az utóbbi 7 év tapasztalatai alapján.


Ha majd saját autót veszek a motor mellé, akkor én is valami hasonlót szeretnék. Olcsó, megbízható, praktikus.

2019. szept. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Egy Opel Astra F (valami utángyártott verzió, szóval aránylag "fiatal", 2001-es). Plusz van egy fél éves Dacia Logan, ami az Opelt volt hivatott lecserélni.

Az Opelt eladnánk, de kereskedők nem akarják bevenni, mert csak cigók vennék meg, azok pedig problémás ügyfelek. Mi meg pont ugyan ezért nem akarjuk eladni se magunktól.

2019. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mennyi itt az irigy...


#15

2019. szept. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Inkább csak gáz, hogy a traktorokat is autónak veszed.
2019. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!