Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó van a családotokban?

Milyen autó van a családotokban?

Figyelt kérdés
Milyen autó van a családotokban? Meg vagytok elégedve vele? Mennyit költötök rá havonta? Mi lenne a szívetek vágya, amivel megelégednétek?
2019. szept. 1. 19:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Két db Mitsubishi Colt, az egyik újabb, a másik régebbi.

Mindketten megvagyunk elégedve vele.

Meglepő módon az újra többet költünk, mint a régire. De imádjuk, annyit költünk rá, amennyit azért meg is engedhetünk.


Szívem vágya az új Civic.

2019. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#20: Bezzeg a Scania az, ugye?
2019. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát csaladinak egy G63 AMG, hogy a kutyus beférne, Meg egy X6 M50. Aztán apunak van BMW 750 ese, meg egy Bentley Continental GT je, meg egy céges A8 audija, de azt nem használja. Én most kértem tőle valami sportosabbat, mert a Maybachomat már untam, szóval most kaptam egy szép Lamborghini gallardot. Anyu valami kis csajosat akart, ezért egy egy A45 AMGt kapott nemrég, meg van neki egy Porsche boxter. Hugicanak egy Maserati Ghiblije van, meg egy sls AMG electric drive velem közösbe, de szereti a suvokat ezért most kapott a pasijatol egy Bentley bentaygat is.
2019. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!