Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a BMW-seket?

Figyelt kérdés
Egyfajta rasszizmus ez is. Előítéletekkel, sztereotípiákkal, irigységgel, gyűlölettel kell szembenézniük.

2021. márc. 29. 19:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat. Majd te is rájössz.
2021. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
21%

Utáljon ha akar, 20 év alatt még egy gyorshajtásom sem volt, pedig ugyanennyi ideje van a kérdéses márkától több autóm is.


Akinek annyi esze van, hogy általánosít, hát a maga baja, de amúgy is ez iylen hazai betegség. Ha egy Opeles, VW-es, vagy bármi más átmegy 3 piroson, két zebrán 160-al, azt észre sem veszi senki, de ha egy BMW egy mellékutcában nem indexel, már a hiradóban leadják.

2021. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
45%
Nem mindenki utálja, én leszarom őket speciel autó az autó
2021. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan lehet általánosítani akkor is, hogy egy adott közösség nem minden egyes tagjára jellemző egy bizonyos tulajdonság, hanem a döntő többségére. Szóval nem minden BMW-s tahó, de nagyon sok van köztük, emiatt nem is utálja őket mindenki, de nagyon sokan.

Én amúgy arra tudnám visszavezetni a jelenséget, hogy az ilyen tipikus tahó sofőrt sokszor megalázták az életében(iskolában, az alkoholista szülei, börtönben...stb) és ő így adja vissza az életnek. Effektíve vadidegen embereken vezeti le a frusztrációit.

Így akar valakinek látszani, hogy ő nem indexel, mert megteheti, ő laza. Azt persze nem veszi észre, hogy egy primitív értékrendszernek próbál megfelelni. A normális emberek nem felnéznek rá, hanem szimplán lenézik.

2021. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
14, a valóság ezzel szemben az, hogy csak pár ember ugrál, hogy a béemvések így meg úgy, csak nagyon hangosak - és a béemvé-sofőrök között is csak nagyon kevés az átlagosnál parasztabb, csak rájuk sokkal jobban harapnak egyesek, mint ha ugyanazt a szuzukis, skodás vagy nissanos csinálja.
2021. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Mrt a BMW-sek nagy része egy igazi tajparaszt, azé. Türelmetlen, idióta, spúr nyomik, akik 3 ezerért tankolnak aztán a kúton. Éppen reggel előzött meg egy lakott területen, 55-60-alentem pedig. Megelőzött 90-el kanyarban, az Isten sem mentette volna meg, ha jön szembe valaki. Aztán a nyomorék ott állt előttem a körforgalomban. Megérte? És majdnem mind ilyen, szóval normálisan kéne vezetni, nem hisztizni az előítéletek miatt.
2021. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt a Balkánon ha valaki belül egy BMW-be, rögtön az utak királyának képzeli magát és mindenki mást alsóbbrendűnek lát, még akkor is ha esetleg egy 15-20 éves lelakott gépről van szó. Az én szememben ők már inkább nevetségesek, akik egy ronccsal vannak olyan nagyra, mert BMW jel van rajta.
2021. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
mert majmok 20 éve még menőnek számított de ma már égő
2021. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Sok köztük a gyökér
2021. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nincs nagy bajom a bmw-sekkel, csak aki tényleg rászolgál, és életveszélyesen használja a vasát. De ilyen a suzukisok között is van.


Egy Mercis

2021. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!