Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a BMW-seket?

Figyelt kérdés
Egyfajta rasszizmus ez is. Előítéletekkel, sztereotípiákkal, irigységgel, gyűlölettel kell szembenézniük.

2021. márc. 29. 19:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként mindezzel azoknak ártanak akik pl. gyerekként is BMW rajongók voltak, én oviba lettem BMW fan, tetszett a 316 compact és nem merek venni mert jobban lenéznének mint most a Swiftbe, pedig egy 1.6 benzines tetszene , automata váltóval, de hát egyből valami cigánynak néznének, pedig örmény származású vagyok, igy is sokan cigányoznak..
2021. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a hülyegyerekek többsége ilyet vezet és megjegyezték erről, hogy ilyenek a BMW-sek. Amúgy meg szard le, hogy mások mit gondolnak, légy boldog vele, hozd el néha a szerelőtől :D és normál módon használd.
2021. ápr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
800 kp indulok
2021. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%
#21 Szard le mit gondolnak mások. Szerintem ha jó állapotú, gyári gépről van szó, egyáltalán nem ciki. Az a gáz, mikor leharcolt, széteső félben lévő tragacsokat tele aggatnak optikai tuningelemekkel. Na az tényleg hülyegyerekautó hatást kelt. Egy normálisan karbantartott autó egyáltalán nem ciki, bármilyen típusról is legyen szó.
2021. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
37%

Nálam első helyen a vén kriplik vannak, a szép új terepjárójukkal. Na az mindent visz.

BMW-seket komolyan észre se vettem eddig.

2021. ápr. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell foglalkozni azzal, mit gondolnak mások.

Sajnos talán nincs is olyan autómárka, amit bizonyos típusú és rétegű emberek ne vásárolnának meg - persze itt is vannak kedveltebb típusok, mint pl a 3 nagy német márka.

Aki jól, és partnerként közlekedik, szabályosan vezet, és még a tetejébe az indexet is tudja használni - no és persze az autóját is karban tartja, azaz nem egy lerúgott, műszakin kenőpénzzel áttolt autóból osztja az észt - azt nem fogják lenézni, sem megvetni a többiek.

2021. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hányszor emeled még ki?
2021. máj. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
48%

Az új X3-as BMW-vel állok a piros lámpánál balra kanyarodó sávban.

Mögöttem jön a gyökér gyerek valami tizenéves 5-ös BMW-vel a barátnőjével, és a pirosban a jobbra kanyarodó sávból elmegy mellettem és bekanyarodik balra.

Többek között ezért. Azóta eladtam a BMW-t, de nem ezért. Egyébként jó autó, de nem átlagos a fenntartási költsége, hanem sokkal magasabb

2021. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
48%
28 há a vériben van a vezetés
2021. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
48%
Nem a vezetés hanem a nagyképűség és a gyökérség!!
2021. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!