Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok, a kis kategóriá...

Mit gondoltok, a kis kategóriás sedanok, tehát a lépcsős hátú kisautók között is vannak jól eltalált, a szemnek kellemes formajuak?

Figyelt kérdés
Konkrét példaként a második generációs (2003 és 2009 kötött) Seat Cordoba-t hoznám fel. Nekem úgy tűnik, hogy nem az a tipikus eset, amikor csak úgy "hozzáragasztunk" egy ormótlan far részt egy 5 ajtóshoz, mint pl a Renault Thalia esetében (a második generációs is, bár az valamivel kellemesebb látvány a szemnek). A Seat zömmel mindig is formás, jól eltalált megjelenésű autókat gyártott? Akárcsak az olaszok? Legjobb példa utóbbira az Alfa 159-es szerintem. Ki hogyan látja, pro és kontra?

#Seat #Volkswagen konszern #Seat Córdoba #a spanyol autógyártás #Forma, dizájn
2021. nov. 26. 09:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
kis kategóriás sedanok a következők , polo,fobia,thalia,kiario,hondacity,albea,logan,cordoba . s40,bora ezek már nem kis kategóriás autók
2021. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 Naphosszat lehetne vitatkozni ezen, ahogy amúgy sokszor elő is fordul errefelé, mert mindenkinek más az értékrendje és máshogy gondolkodik.


Én személy szerint az S40-et és a Borát is simán alsókategóriába sorolnám/sorolom, mert ha az S40 és a Bora középkategória, akkor például az S60 és a Arteon már felsőkategória. És tény, hogy egy hétköznapi ember számára ezek már "luxus" autók, de szerintem egyetértesz velem abban, hogy BŐVEN van még ezek felett is élet. Na és akkor minek hívjuk azokat? Minek hívjuk a Rolls-Royce-okat, a Bentley-ket, a Maybach-okat? Felső feletti kategória? Ez így értelmetlen.


Szóval értem én, hogy hétköznapi "csóró" gondolkodással az S40 már középkategóriának tűnhet és persze nyilván a Polo-k és Albeák fölött van, de középkategóriának hívni akkor is túlzás szerintem.

2021. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igen bora,s40 alsókategória , fobia,thália kisautó kategória a kérdésben is kis szerepelt
2021. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!