Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenézed a kamionosokat?

Lenézed a kamionosokat?

Figyelt kérdés
Én nem.
2010. dec. 5. 18:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
utolso vok: ja és akkor még pl a Vialtis, Go-box, esetleg a Toll Collect-röl nem is beszéltem, de sztem azt se tudod mi az....de gyorsan ugyis megnézed a gugliba h legyen fogalmad rola és tudj vmi okos komit irni.
2010. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
ma 20.25 v melyik... azért megnéznélek csak kocsival h bírnád ki amiket ők kamionnal lenyomnak.
2010. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

nem. én is az vagyok.

Idegesítő amikor az a birka bevág elém, nekimegyek és még ő van felháborodva h mi a fäszt csinálok, a rendőrök megállítanak mindig és órákig gondolkoznak h mire büntessenek meg, felturják az egész fülkét, beszólnak ha 2 centivel arrébb van a ponyva ha azt mondom h idő van akkor csak húzogatják a szájukat.

28 tonnával a seggedbe elég szar közlekedni főleg amikor rossz felé mész és kmeket kell menni h visszafordulj, januártól a szaros postakocsikat meg minden ilyesmit nem lehet majd kielőzni, egy csomó helyről kivagyunk tiltva, legyen jó az idő, napokig ne aludjál meg még sorolhatnám

2010. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"ma 20.25 v melyik... azért megnéznélek csak kocsival h bírnád ki amiket ők kamionnal lenyomnak."


Tempomattal meg mindennel? Nem nagy kaland...

2010. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

utolso! " Tempomattal meg mindennel? Nem nagy kaland..."


a "mindennel" alatt mit értesz??? azért megnézném, hogy pl egy 50-60km/h-s széllökéseknél hogyan tartanád meg autopályán..... üdv.egy kamionos

2010. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Csak nem mindenkinek van új járgánya amibe tempomat is van
2010. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

ja meg a tempomat

egyik kollégám 2000es kamionnal jár amibe nincs tempomat, az enyém 2001es és van. van egy másik akinek 2004es és abba sincs. az enyém meg ha parton megy le akkor még 100al is megy

2010. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Én sem nézem le őket! Sőt kifejezetten tisztelem őket és én is kamionos szeretnék lenni, nő létemre! ;-))
2011. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Én nem nézem le a kamionosokat és azzal nem értek egyet aki nem ezen a véleményen van... faterom is kamionos, én is az leszek, tudom h szar élet és vannak őrültek is, de nem itt hanem romániában meg törökországban és ha nekik menni kell akkor ott nincs mese.
2011. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!