Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenézed a kamionosokat?

Lenézed a kamionosokat?

Figyelt kérdés
Én nem.
2010. dec. 5. 18:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Én nem...inkább felnézek rájuk...mást nem is tehetek, olyan magasan ülnek... :)
2010. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés.. de szó sincs lenézésről. A kamionosok világa a legtöbb autós számára ismeretlen, és azért egy negyven tonnás monstrum az utakon mindenkiben tiszteletet kelt. :) Ezt a félelemmel vegyes áhitatot leplezik néhányan színlelt haraggal és lenézéssel. Szerintem az autósok viszonya hasonló a kamionosokhoz, mint a motorosokhoz. Előbbieket azért irigyeljük, mert nagyobbak, utóbbiakat pedig, mert gyorsabbak, mint mi. Azt hiszem, jobban meg kellene ismernünk a kamionosok világát.. rendezzetek nyáron kamionos-fesztivált, vagy ilyesmi.. :)
2010. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

OFF: "A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:04" csk nem Szemerey-es vagy és Sparozol? :D

2010. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én se. Szomszéd is az. Csak ahogy fentebb is említették, hogy a 89 vs 91 előzés idegesítő.
2010. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

a török kamionosokat igen

a magyarokkal nincs baj

2010. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
nem
2010. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nem nagyon nehéz és fárasztó több száz kilóméteren egy olyan nagy dögöt vezetni
2010. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"nagyon nehéz és fárasztó több száz kilóméteren egy olyan nagy dögöt vezetni"


És mi benne a fárasztó? Fogni a kormáányt, vagy bekapcsolni az irányjelzőt?

2010. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Meg folyamatosan összpontosítani, mert nem olyan egyszerű megállni azzal a nagy döggel. Ezen kívül figyelj arra, hogy 8 órányi vezetés után ne aludj el a volán mögött, plusz még ottvan a sok barom az autópályán. Ezenkívül van még pár dolog...
2010. dec. 15. 20:27
 20/29 anonim ***** válasza:
"És mi benne a fárasztó? Fogni a kormáányt, vagy bekapcsolni az irányjelzőt?" kicsit gondolkozz el rajta! de azért segitek: pl:figyeld a sok barmot, hogy nehogy "fellökd" öket mikor bevágnak eléd, el ne aludj, figyelni kell a vezetési időre, az utvonalra, ha mész személyautoval egy föuton azzal tudsz "vonaltol vonalig kovályogni" a saját sávodban, na kamionnál ez nem igy van mert ha szemböl szintén kamion jön figyelni kell h le ne vidd a tükrét, figyelned kell a menetlevélre irására pl.:"országhatár" átlépésnél és még sorolhatnék rengeteg dolgot, de sztem te nem vagy olyan intelligens hogy ezeket megértsd, mert szerinted a kamionozás olyan egyszerű.... üdv egy kamionos
2010. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!