Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért néznek le minket,...

Miért néznek le minket, kamionosokat?!

Figyelt kérdés
Kamionozom,ugyan nem régen,de ez mitsem változtat azon hogy napmint nap az életünket visszük latba,azért hogy eleget tegyünk a világnak! Mindenhonnan kivagyunk tiltva,megfizetve pedig nem,de a büntetéseket zsebböl kell fizetni! Hol itt az igasság?ugyanojan munka ez mint a pedagógusoké,csak mi nem sztájkolhatunk
2008. dec. 21. 02:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
52%
Mert olyan parasztok vagytok, hogy letoljátok a bicikliseket az útról.
2008. dec. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
92%

Lenéznek? Lehet így van és lehet oka is van ennek. 62 éves apósomat biciklizés közben egy kamionos sodorta el. Medence és combcsont törése volt, azóta is sántít. Apósom a rendőrségi jegyzőkönyv szerint a biciklis sávban közlekedett. Szomszédasszonyunkat a zebrán ütötte el egy kamionos. 2 és 5 éves srác maradt félárván... Unokaöcsémet (12 éves) egy kamoinos verte meg, mert a kissrác kihívta a mentőt egy balesethez amiről utólag bebizonyosodott, hogy 100%-ban a kamionos hibája volt (ittas vezetés).

Na most ezek után nekem szeretnem kellene a kamionosokat???

2008. dec. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim válasza:
84%
Azért egy pedagógus vmivel többet tanul, hogy végezhesse a munkáját, keresni pedig egész jól kerestek akár egy buszvezetőhöz képest is, aki ugyan úgy egész nap vezet, csak nekik még emberekkel is kommunikálniuk. Egy pedagógushoz képest pedig NAGYON JÓL kerestek még akkor is, ha mondjuk 8 osztályod meg egy jogsid van csak.
2008. dec. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
77%

Mit jelent a kerdesed: Miertnem neznek le minket, kamionosat?!

Leneznek benneteket, vagy nem neznek le, nem ertem, mi a kerdes??!


Nincs igazsag, de a kaminosok mindig azt gondoljak, hogy ok egyedul vannak az utakon!!!!!

Te is figyelj oda, addig meg nincs baj, amig zsebbol kell perkalni, csak amikor eletek mennek tonkre miattatok!

Par zsebbol valo kifizetes utan talan jobban elmegy a kedvetek attol, hogy ne vezessetek eletveszelyesen.

Kulonben pedig lehet munkat valtani, de ajanlok elotte par nyelvtanorat a helyesirasod miatt!

Nem muszaj ezt csinalni, valtsal!

2008. dec. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
61%

Hát názd, ki van manapság megfizetve? Vannak azért annál sz@rabb melók is éhbérért, és legalább nem a négy fal között ülsz egész nap, hanem van valami változatosság.

Azt, hogy mennyire néznek le, nemtom, de nekem van egy kamionos ismerősöm, ő 20 éve csinálja, eddig még egyszer se panaszkodott rá. az meg megint más kérdés, hogy nyilván mivel nagy járművet vezetsz, más szigorúbb szabályok vonatkoznak rá, mint pl egy személyautóra.

A sztrájk más kréds, de emlékeim szerint amikor fél éve magas volt a benzin ára, volt ám sztrájk, mégha nem is nálunk!


Megjegyzem az előzőkkel nagyon nem értek egyet: nem csak kamionnal lehet elütn emebereket, egyszerű gyalogosok között is van bőven paraszt, mitöbb elítélni valakit, azért ami a munkája hát...

2008. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim válasza:
66%

én nem nézem le a kamionosokat. én biztos nem tudnék egész nap a fenekemen ülni és vezetni. már egy kis számítógépezéstől is zsibbad a fenekem. no és igen, nem épp egyszerű az állandó figyelem. mert a felelősségük nagy, hiszen az utakon ők a legnagyobbak.

azok a kamionosok akik az említettekhez mérten közlekednek becsülendők. akik letúrnak másokat, figyelmetlenek, felelőtlenek, nem érdemlik meg, hogy emberszámba nézzem őket...

2008. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
88%

Nem lenézik a kamionosokat, hanem egyszerűen nem szeretem őket. Nem az embereket hanem a vezetési stílusukat. Amikor ott ültök azokban a több tonnás dögökben akkor nem ismertek semmilyen szabályt... mit neketek egy személyautó... letoljátok, lesodorjátok az útról. Jelszó: nektek nem könnyű megállni. Ezt elhiszem... de attól még nem kell letolni az útról. Nem kell megállni, be kell tartani a szabályokat... És mi az, hogy a büntetéseket zsebből fizetitek???? Mit gondolsz kinek kéne kifizetni a Te büntetésed? Senki nem kényszerít gyorshajtásra, a súlykorlátozós utakra behajtásra... a piroson áthajtásra... Szerinted helyettem ki fizeti ki a büntetést??? szóljak a főnökömnek? Vegyétek figyelembe, hogy nem egyedül vagytok az utakon és máris más lesz az emberek véleménye. Több fuvaros céggel állok kapcsolatban, ismerek soföröket is... azért annyira nem sajnálom őket a fizetésük miatt. Havi 200-400ezer azért nem olyan rossz. És ha már a pedagógusokat említed... ők tényleg tanultak azért, hogy taníthassanak és nem keresnek annyit mint egy kamionos... Elöttem szólonak igaza van.. nyolc általános és egy jogsi... (tisztelet a kivételnek)

Az életedet viszed vásárra?? Mindenki az életét viszi vásárra... amikor kilép a házából... de ha már... a tüzoltó??? Ő mit csinál? Nem hiszem, hogy a többszörösét keresi a tiédnek...

2008. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
87%

Én évi 30 ezer km-ert vezetek személyautót Magyarországon, de a sebességhatárt betartó kamion ritka mint a fehér holló.


Nálunk a kisvárosban úgy hasítanak végig, mint a tankok.

Ja, persze nekik sietni kell..Apámat meg belesodorta biciklistől gázpalackostól az árokba!


A közúti tranzit teherszálítás az egyik legostobább dolog a mai világban. Tönkretett utak, balesetek, stb..


Ausztriában szó nélkül rakják vonatra a kamionkonténereket, nálunk is így kellene.


A közúthálózat nem a kamionokra van kitalálva!

2008. dec. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
87%
Tegnap a körforgalomban, úgy rámhúzta egy kamionos a kormányt, hogy majdnem ütköztünk. Pedig nem is volt dupla a körforgalom. Jó mi? Ő a nagyobb, a kicsit meg lesza*ja...
2008. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
85%

Tudod te egyáltalán hogy sztrájkolhat egy pedagógus??

Úgy ,hogy nem tart órát de az unatkozó gyerekekre felügyelni kell, és aztán neki kell bepótolni az elmulasztott tanórákat..hát ez tényleg irígylésre méltó!!!

2008. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!