Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik forgalmi vizsgán adtak...

Akik forgalmi vizsgán adtak kenőpénzt a vizsgabiztosnak át is mentek utána, vagy van aki így is bukott?

Figyelt kérdés

Holnap vizsgázok és az oktatóm megemlítette hogy jó lenne még egy kis "biztatás" a vb-nek, állítólag 30e fölött tuti a vizsga, de én ezt nem hiszem el, attól félek rögtön elzavar a vb ha bepróbálkozunk... Viszont a szüleim nagyon kiakadnának ha megbuknék, ráadásul már időm se lenne a suli miatt megint járni, elévülne a kreszvizsgám is meg minden :/ szóval nem tudom mit csináljak :S

Van olyan aki fizetett neki és még úgy is megbukott?


2012. aug. 29. 20:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
70%
Nem faterom volt. Tök idegen 50 év körüli ficó. Sose láttam. A történet az, hogy a manuális váltóval nem tudtam megbarátkozni, meg voltak más nehézségeim is. De leginkább stresszbeli dolgok, hogy ajj autósuli, oktató, belebeszélés, belenyúlás, ilyesmi. Na meg utáltam bkv-zni, rettenetesen untam már, kényelmetlen volt, autózni akartam. A pénz megvolt kocsira, csak jogsi kellett. Azért fizettem le h minél gyorsabban meglegyen. Ennek mint mondtam két és fél éve. Azóta nagyon sok ezer kilométert vezettem, külföldön, vidéken, városban egyaránt és még egy koccanásom sem volt soha. Attól h valaki lefizeti, még nem azt jelenti h az első fának nekimegy..
2012. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
#19. Rossz példa, mert hülyeség ellen nincs orvosság. Ne felejtsük el, hogy nem a jogsitól megy az autó + ha már megvan, akkor az oktató sem fogja a kezedet és fékez bele, ha hülyeséget csinálsz!
2012. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
SIKERÜÜLTT!!!
2012. aug. 30. 14:19
 24/31 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, Gratula!!!
2012. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Mennyi plusz pénzt adtál a vizsgabiztosnak :D ? Amúgy őszinte gratulációm D
2012. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
De vicces valaki :) Semennyit, és így is csak 3 hibapontom lett :)
2012. aug. 30. 21:31
 27/31 Disturbed90 válasza:
100%
Én 22/F vagyok, 2 éve vizsgáztam Miskolcon a Centrum melletti autós sulinál tanultam. Lényeg: szerintem ne adj pénzt! Engem elsőre meghúztam olyan dolog miatt ami miatt nem kellett volna ( kanyarodás előtt STOP tábla, megálltam, láttam, hogy jön egy bicajos piszok messze úhgyogy megindultam erre az oktató padlófékezett... kb. másfél perc volt mire a bicajos elhaladt előttünk, kb. 40x kihajthattam volna, tényleg baromi messze volt de az oktató szerint nem adtam meg az elsőbbséget...), másodjára 3 percet vártam kb. a kanyarban, szintén bicajos, azért akart meghúzni, mondtam neki, hogy panaszt teszek ellene mert legutóbb meg azért húzott meg mert kihajtottam, én nem ezért fizetek, hogy A-ért és B-ért is megbukjak... mentem tovább, átmentem a 2. vizsgán. A korrupt mocskok azt hiszik mindent lehet nekik, nyugodtan nyisd ki a szád ha olyan lesz, ne hagyd, hogy mégtöbb pénzel lehúzzanak. Ez egy undorító szokás szerintem, hogy mindenkit pénzelni kell... Hibát pedig próbálj meg nem véteni, én arra gondoltam vizsga közben, hogy nincs ott a biztos, ez is csak egy újabb óra...
2012. szept. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de már írtam, átmentem :) Amúgy én is Miskolcon vizsgáztam :)
2012. szept. 4. 17:10
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Kész ez a sok álszentkedés az ilyen témáknál. Nem tudom milyen álomvilágban éltek de bizony bárkit meg lehet buktatni forgalmi vizsgán ha a vizsgabiztos úgy akarja BÁRKIT, még akár az oktatót is, ugyan is olyan szabadsága van az értékelésben, hogy akár olyan hibát is beírhat amit nem követtél el, mert sehogy sem tudod bizonyítani hogy te nem követted el, és ezt ők is jól tudják.

És rohadtul nem függ attól hogy hogy vezet az illető (általában aki tényleg nem tud vezetni kenőpénzzel SEM engedik át), attól függ hogy tetszik-e a pofád a vizsgabiztosnak vagy nem/milyen kedve van akkor/ akar-e kis zsebpénzt kisajtolni.

Bizony én is 2x buktam, mondvacsinált okokkal úgy 10 éve, 3.-nál már felfogtam hogy jobban járok ha fizetek. Azóta pedig kereken 0 balesetem volt, és ugyanennyi birságot/pontot kaptam szabályszegésért...

2014. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
100%
Engem is ugyan azért húztak meg,mert nem adtam elsőséget a bicajosnak,aki még odébb volt.. -,-"
2016. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!