Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik forgalmi vizsgán adtak...

Akik forgalmi vizsgán adtak kenőpénzt a vizsgabiztosnak át is mentek utána, vagy van aki így is bukott?

Figyelt kérdés

Holnap vizsgázok és az oktatóm megemlítette hogy jó lenne még egy kis "biztatás" a vb-nek, állítólag 30e fölött tuti a vizsga, de én ezt nem hiszem el, attól félek rögtön elzavar a vb ha bepróbálkozunk... Viszont a szüleim nagyon kiakadnának ha megbuknék, ráadásul már időm se lenne a suli miatt megint járni, elévülne a kreszvizsgám is meg minden :/ szóval nem tudom mit csináljak :S

Van olyan aki fizetett neki és még úgy is megbukott?


2012. aug. 29. 20:42
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
100%
#29 Ez teljes mértékben így van, én is azt hittem csak az fizet aki nem tud vezetni, vagy már csak a papír kell róla neki és totál biztosra megy. De egyáltalán nem. Nem rég volt a forgalmi vizsgám, eleve úgy kezdődött hogy az ellenőrzésnél mindent megcsináltam, mégis meghazudtolt a vizsgabiztos, hogy egyet kihagytam, piff egy hibapont egyből. Aztán ahogy kiindultunk a forgalomba már kezdtem megnyugodni, éreztem, hogy nem lesz gáz. Na, a vb onnantól kezdve be nem fogta a száját, egyfolytában magyarázott, túl lassan megyek (max 50-el lehetett, én 45-48-al mentem)gyorsítsak, miért így, miért úgy. Szóval igen, elég durván bezavart, és sikerült is megbuknom ezáltal. Mindezt azért, mert nem kapott pénzt :(
2016. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!