Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sajnos negyedikre sem sikerült...

Sajnos negyedikre sem sikerült a forgalmi vizsgám. Nem vagyok béna de a vizsgadrukk miatt mindig leblokkolok. Van olyan aki hasonló cipőben jár? Kicsit elkeseredtem pedig szeretnék jogsit mert alapvetően a vezetést szeretem!

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 15:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
Én is 4x buktam utoljára 10 hónapja, egyetem miatt nem voltam otthon és nem is tudtam tovább folytatni. Pedig akkor ment is, én úgy éreztem. Legutóbb parkoláson buktam. Amúgy én nagyon brutál hibákat vétettem. Például feltolattam először a szegélyre. Második alkalommal esett a hó, és nagyobb a féktáv olyankor és nem fékeztem időben. Majdnem nekimentem valakinek. Harmadik alkalommal ugyancsak majdnem nekimentem valakinek. Most megint próbálkozom de rosszabb, mint 10 hónapja. Szánalmas.
2016. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
AKisGyopár - Hú, hát igen. Ezek elég durva hibák...Akkor most ennyi kihagyás után megint sok pótórát kell venned majd. Oktatót is váltottál? Minél több időt kihagysz, annál rosszabb lesz de érthető miért nem tudtál vezetni a 4. bukás után...
2016. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Kicsit ,vigasztal,hogy nem csak én járok ebben a cipőben.Mert màr kezdtem teljesen feladni,hogy béna vagyok,hogy nem sikerül de nem hagxom abba mert màr îgy is egy vagyon volt.Hétfőn megyek az 5.re majd meglàtjuk milyen sikerrel.
2016. júl. 6. 16:58
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
Hajrá! :)
2016. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért szembe sávba fordulni nem kis hiba. Ezt ne fogd az idegességre...
2016. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%
Sikerult?
2016. júl. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%
Engem ma vagtak meg negyedjere teljesen osszetortem lelkileg :'(
2016. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Végre sikerült!!!Semmi stressz,magabiztos voltam és szerencsémre az a vizsgabiztos volt akinél a kresz is sikerült :-)
2016. júl. 20. 10:22
 19/23 anonim válasza:
76%

Én a 7.es vagyok.

Jó neked kérdező, én augusztus végére kaptam időpontot. 2 hónap fog eltelni az előző óta. Így a gyakorlatból is kijön az ember, annyi pénz meg nincs, hogy még hónapokig órákat vegyek. :( Neked gratulálok!

2016. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ne add fel!Ha van lehetőséged tanpàlyàn gyakorolni csinàld!A vizsga előtt vegyél pàr órát,hogy a forgalomba is menjen!Kitartás!
2016. aug. 4. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!