Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányadik alkalommal sikerült...

Hányadik alkalommal sikerült a forgalmi vizsgátok? Miért húztak meg titeket?

Figyelt kérdés
Szerdán volt az első forgalmi vizsgám, sajnos pont a vége előtt visszafele buktam meg egy 10 perccel. Parkolás, saroktolatás, Y megvolt, viszont sajnos az én hibámból adódóan nem vettem észre a kötelező haladási irány táblát, rossz irányba akartam menni, így meg is buktam. Nagyon rendes vizsgabiztosom volt, attól tartok, hogy még egy ilyet nem fogok ki. Kicsit elkeserítő, hogy minden sikerült, és egy figyelmetlenségen buktam az egészet. Valakinek volt már hasonló? Hányszor érdemes nekiugrani a vizsgának?

2016. júl. 8. 12:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
mit vontam kétségbe másold márbe? Amúgy nem tudom miről beszélsz, milyen rendőrök vizsgáztassanak, stb . De ha szerinted csak egy ember utálja Őket(ahogy a rendőröket sem egy), meg az előző dolog miatt, amit írtam.... Egyvalamit kétségbe vonok: Az éppelméjűségedet :D
2016. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tessék: "Nagyon rendes vizsgabiztosom volt..." Ezzel vitatkoznék...


Ez is olyan, mint ha te írtad volna:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__kozlekedesbiztonsa..

2016. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Meg egyszer felteszem a kerdest. Szeinted oket is csak egy ember utalhatja az orszagban? :) (Jo em special ruhellem oket, de ez maskerdes) Ahogyan a rendort, tanart,Bkv ellenort stb? Maskor gobdoljozz mielott irsz.
2016. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

B.

Kresz 1.

Eü. 1.

Forgalmi 4.


Forgalmi:

1.) záróvonal

2.)"bizonytalan vezetés"

3.) nem adtam meg az elsőbséget

2016. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!