Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetni tanul a fiam, de nem...

Vezetni tanul a fiam, de nem megy neki. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
20 éves a fiam és levezetett már 50 órát és még mindig nem megy neki. Egyszer már leváltotta az oktatóját, mert az elsővel nem jött ki jól. Beszéltem az jelenlegi oktatójával és azt mondta, hogy azt látja a fiamon, mintha szorongana, amikor valami új forgalmi helyzetbe kerül. Pl nem bírja hirtelen eldönteni, hogy kinek van elsőbbsége, de volt olyan hogy a családi autóval mentünk és a férjem kérdezgette, akkor elsőre eltudta dönteni helyesen. (természetesen a férjem vezetett, a fiam az anyós ülésen volt) A fiam már nagyon el van keseredve, pedig egy céltudatos ember, már szinte önálló. Azért nem értem, hogy 50 óra után sem megy neki, mert engem akkoriban 30 után küldtek vizsgázni a férjemet már 20 után. És nekem is nehezen ment az elején, de a 30-nál már ment. A fiamon szoktam látni, mielőtt megy vezetni nagyon feszült, és nem is nagyon szeret róla beszélni. Teljesen tanácstalanok vagyunk, mert ha abbahagyja oda vész 200 ezer forint viszont, ha tovább csinálja lehet, hogy még több. Azt még meg kell jegyeznem, hogy a fiamnak van enyhe figyelemzavara, korábban elküldték őt az iskolából vizsgálatra. Szóval lehet ez is közre játszik, mert mondta az oktató, hogy nagyon sokszor figyelmetlen, de látja rajta, hogy igyekszik. Volt már valaki ilyen helyzetben vagy hasonlóban? Mi lett a kimenetele?

2018. márc. 2. 18:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
De van PAV vizsgálat ami elég jól megmondja érdemes e próbálkoznia. Én elmennék rá ha ilyen gondom lenne.
2018. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2018. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok én is, csak én 30 vagyok.


Én is eléggé figyelemzavaros, és mivel tudtam magamról mindig is, hogy nem tudok több dologra koncentrálni, nem is erőltettem soha a vezetés.


Nos viszont főleg szülői nyomásra meg mert "egy férfinak tudnia kell vezetni". (apám cégénél vagyok, és jogsival még biztosabb lennem a helyem) elkezdtem.


8 órán vagyunk túl, messze a legbénább vagyok, ha így haladunk, akkor még sokáig nem megyünk forgalomba. az oktatóm elég türelmes, de nem tudom, elveszít-e a türelmét a későbbiekben.


mivel néha túlzottan is udvarias, megkérdeztem tőle múltkor, h ugyan mondja már meg őszintén, h hogy haladunk, vagy van-e értelme. Azt mondta, h "nagyon értelmes vagy, de látszik, h semmi érzéked a gyakorlatilag dolgokhoz".


az én esetemben az oktatóval nincs eddig semmi gond, szóval megmondta neki, h sztem 10-15. óra után beszéljük meg h van értelme tovább csinálni, mert noha azt mondta, h neki ez munkája, szívesen magyaráz sokat, rengeteg pénz és ha vki teljesen antitalentum, tényleg semmi értelme.

Szóval még kéne sztem beszélnetek.

2018. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Na mi lett a vége ?
2023. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Engem is erdekelne, hogy mi lett végül. Hasonló cipőben járok.
2023. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!