Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ennyi alkalmatlan...

Miért van ennyi alkalmatlan vezetésoktató?

Figyelt kérdés

Az enyém a múltkori "csak" kissé érzékeny volt, és megsértődött egy apró dolgon, alapvetően türelmesebb, mint más oktatók, de az is felidegesíti néha, ha megcsörren a telefonja, néha azt érzem, h nincs idegrendszere ehhez.


Viszont őt ajánlották, mert ő legjobb. Testvéremmel üvöltözött az oktatója, pedig volt érzéke a vezetéshez, anyám oktatója detto.


de itt is van egy csomó kérdés bunkó oktatók. tehát az érdekel- ha félretesszük h vannak érzékeny tanulók- h hogyan lehet ennyi alkalmatlan, idegbeteg oktató.


vmi képzést csak el végezniük.



2018. máj. 1. 15:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó.. Azért mert tanulok vagyunk. (Apum oktató,de abbahagyta már)
2018. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
19%

Nehogy már a tanuló dirigáljon.

Elég furcsa az hogy valaki aki semmit nem tud az autóról, autó vezetésről az akarná megszabni az oktatónak hogy mit hogyan csináljon.

2019. febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

akkor ha elmész főzőtanfolyamra, és az oktató fejedre borítja az egészet, mert vmit elrontottál, szépen tűrőd, hiszen nem tudsz főzni.


Ha nem tűnt volna fel – mert tényleg nem sikerült értelmezned – nem a KRESZ tudásukat vagy vezetni tudásukat kritizáltuk, hanem a pedagógiai képességeiket.

2019. febr. 22. 10:01
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Biztos mindenki hülye , csak te vagy a helikopter !!!
2019. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapot vártam az oktatómra. Jó híre van. 3 suliban tanít. Mindig közel 30 tanulót oktat egyszerre. Egy oktatásán ültem benn a nyáron, akkor még nem vezettem, csak néztem. Ott a tanuló hölgy annyit mondott, és szerintem teljesen jól fogalmazta meg... XY, nagyon türelmes, ok nélkül sohasem kiabál. Ők is csak emberek. Gondoljatok bele, non stop a kocsiban ülni, reagálni mindenre időben, egy nap, hat tanuló, 66 féle tanítási mód, otthon várja a család, Jó volna a gyerekeit látni felnőni, a sok adminisztráció, és maradj nyugodt minden helyzetben? Képzeljük magunkat az ő helyükbe. Félti a tanulót, magát, és az autót. teljesen normális reakció, ha néha felemeli a hangját, persze csak ha van rá oka. Ha ok nélkül, az megint más. az enyém, ha kiabál, mert hülyeséget csinálok, utána annyira lehalkul, hogy alig értem amit mond. Nagyon cuki ember amúgy. És jó humora van. Nagyon jól oktat. Egyszer azt mondta az egyik tanulónak, hogy megfigyelte, hogy amiért egyszer keményebben szól, azt a hibát máskor nem követik el. Ez így is van. 11 órán vagyok túl. Nagyon sok van még hátra. Volt hogy egyáltalán nem kiáltozott, és lesz is még biztosan. Amúgy nagyon rendes ember. a 9. órán úgy vezettem nála, mint más a 28.-on. Pedig 0-ról indultam. Szóval lehet utálni, és lehurrogni, hogy miért védem, de akkor is azt mondom, hogy ő is csak ember.
2019. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A 25-ös válaszoló voltam. Annyit azért hozzátennék, még, hogy mikor felemeli a hangját, akkor sem hív másképp, csak Angyalnak, vagy babámnak. Ja és nem akar semmit. Házas és imádja a családját.
2019. dec. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
100%
Mert mint minden másban, ebben is igénytelenek lettek az emberek tisztelet a kivételnek. És csodálkozunk hogy sok a baleset? Valaha az vezetett komolyabb autót aki az egyszerűn normálisan megtanult. Nem egyből mercibe meg bmw be. A sok hígagyúnak köze sincs a vezetéshez
2020. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
18-as, azért az utolsó az nagyon durva, jézusom..
2020. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!