Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor gyorsan vezetek és...

Mikor gyorsan vezetek és kicsit félnek mellettem az nagy baj?

Figyelt kérdés

Volt már, aki mondta, hogy kicsit félt, mivel elég tempósan, sportosan vezetek. Ezt be is ismerem, az viszont nem igaz, hogy közveszélyes lennék, vagyis nem előzök beláthatatlan helyeken, nem szorítok le senkit, de mégis. Elmondásuk szerint ugyanakkor jól vezetek, de mégis kicsit félelmetes. Ezek szerint akkor rossz sofőr vagyok?

Sok videót láttam mikor profi autóversenyzők mellett is sikoltoznak, de miért? Nem hiszem, hogy félnek egy Forma 1-es világbajnok mellett...



2018. máj. 30. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:

Ahogy azt veterán vas nevű hozzászóló is írta, ha valaki eleve egy félős valaki az már egy dupla előzéstől is kapaszkodik a székbe, hiába nem jön szembe senki és a Matiz csak 80-al vánszorog, míg, aki nem az akkor sem ha félőrült módjára mennék.

Legalábbis én soha nem féltem még senki mellett, pedig voltak már ettől durvább élményeim utasként.

2018. máj. 31. 18:14
 32/63 anonim ***** válasza:
Jól teszed, attól még nincs jogod mások életet véeszélyeztetni azért mert te azt hiszed hogy tudsz vezetni... amúgy aki tényleg nagymenő az nem közúton fog száguldozni, az a magadfajta kevésbé színvonalas egyének játéka
2018. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:

Csak, hogy szemléltessem, ő sokkal gyorsabban vezet és ott is előz ahol már tényleg veszélyes, mégsem tűnik egy katasztrofális donor jelöltnek.


https://www.youtube.com/watch?v=JAh1l50ZwYU

2018. máj. 31. 18:17
 34/63 anonim ***** válasza:
100%
az hogy más is csinálja még téged nem mentesít, mindenesetre sok trafipasot és több milliós büntetést kívánok neked, mielőtt megölsz valakit
2018. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:

"Sok videót láttam mikor profi autóversenyzők mellett is sikoltoznak, de miért? Nem hiszem, hogy félnek egy Forma 1-es világbajnok mellett..."


Megválaszoltad báttya, világbajnok vagy.

2018. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
86%

Az a gond, hogy sokan azt hiszik, attól lesznek "jó sofőrök" hogy gyorsan mennek, az egész farokméregetés alapja a sebesség.


Holott a gázt nyomni mint az ökör bárki tudja. Ahhoz nem kell tehetség, nem ettől lesz "sportos" egy vezetés.


Az egész csak fizika és realitás. Nem mindegy, hogy 30-ról lassítasz szépen, lassan, és átengeded a gyalogost, elengeded a jobbról érkezőt. Vagy berobbansz a kereszteződésbe akár csak 50-el és satuzol, elrántod a kormányt vagy elütsz valakit, nekimész valakinek mert nem hagytál időt saját magadnak a reagálásra.

2018. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

Jó, hát ez tiszta sor, persze, hogy nem robbanunk be.

Szerinted miben áll a sportos vezetés, utolsó?

2018. máj. 31. 21:04
 38/63 veterán vas ***** válasza:
53%
Ha még soha, és senki mellett nem féltél, annak a jele is lehet, hogy hiányzik belőled a valós veszélyhelyzetek felismerése. Ez éppen elég ahhoz, hogy ön és közveszélyes legyél. :(
2018. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
Azt tudom ajánlani, hogy ha menni már tudsz gyorsan, akkor gyakorold a megállást is. A leggyorsabb módja, ha mondjuk nekimész egy fának, vagy egy oszlopnak. De csak szigorúan egyedül. :)
2018. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:

Na jó, hagyjuk szerintem mert ez már nevetséges, ami itt folyik. Lassan bűnösebb leszek mint egy pszichopata, amiért picivel gyorsabban megyek mint mama, aki tejért megy.

Remélem most hallotta mindenki, hogy még véletlenül sem lépjenek 99 km/h fölé. :))

2018. jún. 1. 16:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!