Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor gyorsan vezetek és...

Mikor gyorsan vezetek és kicsit félnek mellettem az nagy baj?

Figyelt kérdés

Volt már, aki mondta, hogy kicsit félt, mivel elég tempósan, sportosan vezetek. Ezt be is ismerem, az viszont nem igaz, hogy közveszélyes lennék, vagyis nem előzök beláthatatlan helyeken, nem szorítok le senkit, de mégis. Elmondásuk szerint ugyanakkor jól vezetek, de mégis kicsit félelmetes. Ezek szerint akkor rossz sofőr vagyok?

Sok videót láttam mikor profi autóversenyzők mellett is sikoltoznak, de miért? Nem hiszem, hogy félnek egy Forma 1-es világbajnok mellett...



2018. máj. 30. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
hála istennek, ezekből 1000% ra kiderült, hogy egy 16 éves troll vagy, és még jogsid sincs:) örülök ennek mert így egy barommal kevesebb van az utakon
2018. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:
Rendben, hajtogasd csak a magadét. Azzal neked nem lesz jobb és nekem sem lesz rosszabb.
2018. jún. 15. 18:43
 63/63 anonim ***** válasza:
okézsoké, kedves gykmillijomos..:D úgy bírom az ilyen embereket, jókat lehet rajtatok röhögni:)
2018. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!