Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Átírásnál van türelmi idő?

Átírásnál van türelmi idő?

Figyelt kérdés
Vagy 15 nap után már büntetnek? Lehet kerni türelmi időt?
2019. szept. 29. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld minél előbb átíratni, vagy ha nincs pénzed akkor kérj valakitől. Ezzel nem érdemes játszani, szerintem nincs ilyenben türelmi idő.
2019. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, 15 nap.
2019. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs türelmi idő, 15 nap, az több, mint 2 hét, és az már a vásárlás előtt tudható, hogy az okmányirodában mennyit kell majd fizetni.

Egyébként meg a saját érdeked is, hogy nevedre legyen írva az autó, megnyugodhatsz... az okmányirodában esetlenként érhetik kellemetlen meglepetések a vevőt (nem a tulajdonos adatai vannak az adásvételin, elidegenítési tilalom, stb - jobb minél hamarabb letudni az átíratást)

2019. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sose értettem miért annyira nehéz 1-2 héten belül elmenni a legközelebbi kormányablakba lejelenteni. Mindkét félnek az érdeke.
2019. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi olyan bonyolult benne, hogy nem elég két hét elintézni.

Egyébként elméletben büntethetnének is, de kutya nem foglalkozik vele.

2019. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a bonyolult benne hogy vagy átíratom az autót vagy kimegyek bécsbe állásinterjúra. Ha kimegyek nem marad pénzem átíratni az autót. Ha ön is hajléktalan lenne akkor megértené. Mivel itthon nincs semilyen munka már 30 éve és hiába beszélek németül es angolul sok szakmaval kint is ugy mukodik a felvetel mint itthon.
2019. szept. 29. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Túltoltad a kamut kicsit...

Vagy te vagy a 2 vs. 3 diplomás bölcsész megint?

2019. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!