Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit tegyek ha nevetségesen...

Mit tegyek ha nevetségesen keveset fizet a biztosító?

Figyelt kérdés
Motorbalesetem volt, és a biztosító gazdasági totálkárra értékelte a motoromat. Nekem szerencsére nem esett komoly bajom, de a felszerelésem, és a motor használhatatlan. Dzseki, és sisak megy a szemétbe, ami 115ezer forint. A motorom 2007es Hornet 600, aminek kb egy millió a használtpiaci ára. Ennek ellenére a vétkes sofőr bisztositója 450ezret ajánlott.

2019. okt. 10. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadod el és megy tovább az ügy.
2019. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van, nem kötelező elfogadni, pótszemle stb. Ilyenkor nem a piaci árat szokták adni sosem. Max teljes lopáskor.
2019. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te sem mentél lassan ahoz hogy elkeruld a balesetet ,mert valljuk be a motorosak sok balesetet csinalnak pont a nagy sebesseg miatt.

Hogy tortent a baleset?

2019. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Kedves előttem író,

Hidd el autósként is lehet találkozni szabálytalan motorossal, de motorosként is hidd el, hogy a legtöbb autós potenciális veszélyforrást jelent. Simán kimegy eléd vagy de akár 20-al haladva is leszoríthat. Hagyjuk már ezt az általánosítást mert ezért tart a közlekedési morálunk ott, ahol.


A kérdező esetén egyértelmű, hogy vagy a vétkes sofőr ismerte el a hibáját, vagy rendőr állapította meg, innentől kár vádaskodni.

Egyébként nem kötelező elfogadni a biztosító ajánlatát, maximum húzódik az ügy.

2019. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!