Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Robogót szeretnék venni...

Robogót szeretnék venni melyik biztosítóval érdemes kötelező biztosítást kötni?

Figyelt kérdés

Melyik a legkedvezőbb?

Én vagy a szülem (úgy tudom akkor kedvezőbb 30 év fellet)

nevére?


2010. júl. 19. 18:27
 1/4 Santiego007 ***** válasza:
2010. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Miért a kiskapukat keresed?

Fizess a saját nevedre!!!!

Az ilyenek miatt van az egész ország gondban, mint te!

FIZESS, ha közlekedni akarsz a láncfűrész hangú szutykoddal!!!! Én be is tiltanám az ilyen csendháborító szemét járműveket!

2010. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm


Második hozzászoló:

És a tornádó szerinted jobb az közveszélyes, mert arra nem kell jogsi pedig én kötelezném rá.

Szerinted a nagymotorok nem hangosak?

Már ne is haragudj de aki nagyban csinálja annak elnézed, hogy a kiskapukat keresi pl. akár Gyurcsány cége vagy bármely másik tisztelet a kivételnek!

Ha lesz pénzem leteszem A-ra és majd veszek nagymotort, addig marad a "láncfűrész hangú szutyok robogó".


"Az ilyenek miatt van az egész ország gondban, mint te!"

Igazad van valamennyire de erről nem az állampolgárok tehetnek hanem azok a rohadt szemét kormány képviselők meg a törvényhozok stb. annyi adót meg miegymást szabnak ki az emberre, hogy még jó, hogy a kisember is nézi a kiskapukat valamiből meg kell élni.

2010. júl. 19. 22:56
 4/4 Malaboy ***** válasza:
2.-nak !! Mi az, hogy ilyenek miatt? Gonmdolkozzál már ! Azért, mert megspórolja az évi 2-3 ezer forintját, amit benzinre eltud költeni? Nem azokkal akik éve 300-400 milliókat nyúlnak le FEJENKÉNT ???
2010. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!