Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Adott egy autó nagyon olcsón...

Adott egy autó nagyon olcsón és ahhoz képest jó állapotú is, viszont forgalomból ideiglenesen ki van vonva forgalomból, ez nekem így tud kedvezni?

Figyelt kérdés
Az autó 3 éve lett lerakva, forgalomból ideiglenesen kivonva, viszont nekem még éppen nincs jogsi (nyárra meg lesz ha minden úgy sikerül) és így azt gondoltam ki hogy íratok egy adásvételit és majd egy x idő múlva íratok még egy adásvételit és azzal megyek be az okmány irodába. Jelenleg műszakin nem menne át, azért foglalkozni kellene vele egy kicsit. Tehát, ez így működhet?

2020. márc. 29. 23:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Első nekifutásra csak meg kellene várni, hogy lesz-e valaha jogosítványod?

Aztán ha már megvan, jön a következő kérdés, akkor is akarod-e még azt az autót?

Vagy mi van akkor, ha addig eladja/esetleg megcsináltatja/ a jelenlegi tulaj?

És még ezer ilyen kérdés....... ;)

2020. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 veterán vas ***** válasza:

Szóval annyira profi vagy, hogy egy 3 éve kivont -műszaki hibás- autót akarsz magadnak. Persze, csak fű alatt, mert még nincs jogosítványod.

Gratulálok!

2020. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Már csak a forgalmi vizsga van hátra. Az autó meg így is úgy is szét lenne szedve utolsó csavarig mert komoly tervek vannak vele, meg még hozzá ez az autó egy régi álom. Köszönöm!
2020. márc. 31. 08:53
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak tisztelni tudom, azt, aki képes megvalósítani az álmait.


Azt azért hidd el nekem, hogy egy 3 éve álló, forgalomból kivont autó teljeskörű (!) felújítása, még egy szakmabelinek is nagy kihívás.

Értened kell(ene) a motor, váltó, futómű, fékek, kormánymű, minden részéhez, ajánlott jó minőségben -és szépen- hegeszteni, ismerni a villamosság, a lakatos tevékenység, továbbá a kárpitos, a fényező munka alapvető fogásait, apró trükkjeit.....


Vagy, egyikhez sem kell érteni, "csak" egy nagy halom pénzt kifizetni ezekért a munkákért.


Szerinted???? ;)

2020. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!