Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Tavaly szeptemberben volt...

Tavaly szeptemberben volt balesetem, normális, hogy még nem kaptam semmit a biztosítótól?

Figyelt kérdés
Nem volt még balesetem, nem tudom mennyi idő a papírmunka, és jött a vírus is, de 9 hónap telt el a baleset óta, és nem kaptam semmi levelet a biztosítótól, a kárt pedig még nem fizettem ki a szerelőmnek. Ez így normális?
2020. jún. 21. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Hibás voltam én is és a másik is, tehát nem pénzt várok, hanem valami papírt, hogy ki hány %-ban volt hibás. Gondolom ezt meg kéne küldeniük?
2020. jún. 21. 13:10
 2/4 qkker1 ***** válasza:

Nem kapsz semmi papírt.

Szerelőd még nem ütött agyon?

2020. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én kb. 1000x kérdeztem meg tőle, hogy mennyivel tartozok, mindig lerázott, hogy majd összeírja, meg hasonló szövegekkel, csak így most elég gáz, hogy nem tudom mi van.. Neki nem hiányzik a pénze..? Nem értem.
2020. jún. 21. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy telefont, és felhívod a biztosítódat?
2020. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!