Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Évfordulóra történő biztosító...

Évfordulóra történő biztosító váltás esetén,nekem kell értesítenem a volt biztosítót?Mi van ha nem értesítem?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, neked. 30-60 nappal az évforduló előtt fel kell mondani a jelenlegi biztosítást, majd 30 nappal előtte új biztosítást kell kötni. Ha nem mondod fel, akkor érvényben marad a jelenlegi szerződésed.
2020. okt. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elvileg fel kell mondania az ügyfélnek, de nekem az új bíztósitó fel szokta ajánlani, hogy ezt is intézik. mindenről e-mailt küldenek, dokumentálva van a lemondás.
2020. okt. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A biztosítónak csak a postafiók címe van meg,arra is elkűldhetem?
2020. okt. 19. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:

kösd meg egy alkusz portálon és minden megy "magától" a nagyon egyszerű utasítások alapján.

E-mailben is beküldheted a felmondást

2020. okt. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

CLB.hu


Legjobb. Évek óta náluk vagyok. Mikor díjat kalkulálsz szépen felsorolja az összes biztosítót, hogy mennyi lenne. Pont most kellett váltanom. Intézik a réginél a lemondást, meg a kötést az újnál.

2020. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. okt. 22. 06:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!