Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Miért én fizetem a vadkárt,...

Miért én fizetem a vadkárt, ha nem is én voltam a vétkes?

Figyelt kérdés

Dugóban álltam éppen, amikor a kocsimra ráugrott egy szarvas. Szerencsére nem lett nagy kár, de behorpadt a motorháztető, amit javíttatnom kell.


Én hülye kihívtam a rendőrséget! Közölték, hogy én vagyok a felelős, mert kint van a vadtábla. Kérdem tőlük. Uram, én egy helyben álltam a dugóban, (ezt egy szemtanú alá is támasztotta) mégis hogy lehetnék hibás? Félrevonultak tanácskozni, majd mondták, hogy akkor is az én hibám, mert ott a tábla. Én elkezdtem kötekedni velük, mert ezt nem akartam elfogadni, mire indulatosan közölték, hogy máshol kellett volna állnom a dugóban és akkor nem ugrik rám, meg ha így folytatom, akkor még egy feljelentést is fogok kapni.



2021. jan. 20. 15:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

A vége lemaradt, itt folytatom.


Kérdem tehát. Miért én vagyok a vétkes? Mit kellett volna tennem? A rendőrségen kérhetek felülvizsgálati kérelmet vagy ilyenkor kihez kell fordulni? Továbbra is azt szeretném, hogy kifizessék a káromat, hiszen nem ez én hibám volt.

2021. jan. 20. 15:41
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

"Félrevonultak tanácskozni, majd mondták, hogy akkor is az én hibám, mert ott a tábla."

Jóságos Isten! Ha Kádár-fakabátok lennének, akkor nem csodálkoznék.

De ezek már érettségiztek. Szemétkedtek.

2021. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Felveszed a kapcsolatot a helyi vadásztársasággal.
2021. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Az illetékes kapitányságon feljelented a két rendőrt.
2021. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem mentesül a vadásztársaság a felelősség alól. Még a tábla miatt sem. Hívd fel őket.
2021. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Le van mutyizva a vadászokkal az egész, legközelebb eszedbe ne jusson rendőrt hívni.
2021. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 egyből a vadásztársaságot hívja vagy hogy gondoltad?
2021. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments. El kell húzni amilyen gyorsan csak lehet.
2021. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
És akkor ki fizeti a kárt? 🤔 Gondolom csak viccelsz.
2021. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Micsoda? Ezt kitaláltad, vagy tényleg így volt?
2021. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!