Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha ellopták a motorom (125cm3)...

Ha ellopták a motorom (125cm3), akkor a biztosítási díj és teljesítményadó fizetés alól, hogyan tudok mentesülni?

Figyelt kérdés
Rendőrségen nem lett lejelentve, nyomozás nem indult. Kb 1 éve történt.

2021. márc. 17. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

'Rendőrségen nem lett lejelentve, nyomozás nem indult' - igy sehogy, mert papiron az a motor nalad van.


Aki ilyen hulye, az meg is erdemli hogy kifizettessek vele az ezevi dijat is.

2021. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm megtisztelő válaszod!
2021. márc. 17. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó napot kívánok.

Önnek van egy motorkerékpárja, ami után fizetni kell ilyen és ilyen címen.

Kérem, nekem csak papíron van meg ez a motor, valójában már egy éve hogy ellopták.

Bejelentette a rendőrségen?

Nem.


Képzeld magad az ügyintéző helyébe. Te elhinnéd?

2021. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fizetsz tovább mindent, mivel nem tudod igazolni az érdekmúlást.

Ennyi.

2021. márc. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért érdemes jelenteni a rendőrségen, mert ha bűncselekményt, szabálysértést követnek el a géppel akkor mentesülsz a felelősség alól.
2021. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Teccik tudni, azért csak most jelentem be, mert a napokban kaptam a fizetési felszólítás. Eddig nem kellett fizetni". :)
2021. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!